Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"

Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"

Adamlar şov peşinde. Onların kararlar hakkındaki yorumları kendilerini bağlar. Aksini söylese ne olur söylemese. Sahadaki eyyamcı zaten yaptı yapacağını. 2-0 olacağını düşünürsek ne bu kadar kart görürdük ne de belki sakatlıklar olurdu. Bariz penaltıdır bu benim kanaatim. Eboue yerinde kim olsa bırakırdı kendini.

Maçtan yeni geldim,bu hüseyin köçek denen adam aleni bir Galatasaray düşmanıdır,bundan 3 sene önce ibb maçındada olmayan salak salak faullerle oyunu sahamıza yıkıp son dakikada golü yedirmişti,4 1 lik kadıköydeki maç ve bir çoğu yeter artık açın gözünüzü binyaminden sonra şu fener uşağınında ipini çekin,yeter..Ne anasını bıraktım ne karısını ,bu kadar insanın gözünün içine baka baka yapılmaz artık ayıptır...

Sen git fal bak toroglu. Harbiden Kaya ? - Erman - Gökmen ve Serhat'ın oldugu bir çizgi filmi izleyen varmı hala :eek:

Sonuçta bu bir program ve her yorumcu kendi fikrini beyan edecektir. Her tür yoruma karşı saygılı olmak gerektiğine inanıyorum. Bu gece kötü olan tek şey saha zeminiydi.

Ahmet Çakar penaltı der o zaman. Bunlar anlaşıp toplumu muallakta bırakmak için konuşuyorlar. Yoksa Ermal da biliyor pen6 olduğunu.

Eboue'nin pozisyonu

Şansal Büyüka: Penaltı mı değil mi?

Markus Merk: Kesin penaltı. Stephanov rakibine çok sert giriyor. Topla alakası yok. O yüzden penaltı.

Ujfalusi'nin el pozisyonu

Şansal Büyüka: Peki burada penaltı var mı?

Markus Merk: Burada Çek oyuncu elini kaçırmaya çalışıyor. Penaltı değil. Devam kararı doğru.

Mustafa Denizli: Kol burada vücudun yanında. Penaltı olmasına imkan yok.

Al sana penaltı değil...!! Dallama bidaha bak bakalım...!!!

1990incia2960707.jpg

haklı adam eboue nin ayağı kırılmadı ki nasıl penaltı olsun dimi ....:sopa:

465465465165651651651611. numara gözlük lazım bu elemana.

üniversiteler erman'ı araştırsın yeni bir tür katarakt problemi çıkabilir

dobermanın gözükleri daha da büyütme zamanı gelmiş

ben markus merk gibi dünyaca ünlü maçları yönetmiş hakeme mi inanıyım erman gibi mahalle karısınamı

Kasıt olmayabilir belki ama kontrolsüz girdiği için penaltı. Bence Ujfalusi'nin son dakika mücadelesi de penaltı..

Kasıt olmayabilir belki ama kontrolsüz girdiği için penaltı. Bence Ujfalusi'nin son dakika mücadelesi de penaltı..

Sırtına koyduğu pozisyonu diyorsan bence değil çünkü çok hafif bir temas var. Ona penaltı vermeye kalksa bütün kornerlerde içerideki karambole penaltı vermeli.

Üst Alt