erman toroğlu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erman Toroğlu: "Fatih Terim'in heykeli dikilecekmiş. Ben olsam Feghouli'nin de heykelini dikerim. Terim'in heykeli sonra da dikilir. Ben böyle bir oyuncu görmedim."

D695cIjX4AQTakJ.jpg

Erman Toroğlu: Galatasaray'ı şampiyon yapan faktörler;

1. Başakşehir Başkanı, Beşiktaş Başkanı ve Fenerbahçe Başkanı'nın yayınladığı bildiri.
2. Galatasaray kongresi.
3. BeIN Sports'un Yılın En'lerinde hiçbir Galatasaraylının yer almaması. Bu da onları hırslandırdı.

Erman Toroğlu: "En az transfere ihtiyacı olan takım olan Galatasaray kamp başlamadan en çok transferi yaptı. 5 adam aldı birine bonservis verdi. Bu yönetim için şampiyonluğu Başakşehir’e sattı diyen süper zeka bir kitle vardı. Ne yapıyorlar acaba şu an?"

D-ibJvqXkAEDVnX.jpg

Galatasaray sempatisi olduğu bir gerçek. Zaten Ankaragücü tarafında olanlar 3 büyükler içinde en çok bizi sever şahsen ben öyle görüyorum.

Tabi bu demek değil ki her konuda bizi korusun. Adam kendince haklı olan şeyleri söylüyor, Galatasaray'da ne kötüyse onuda söylüyor. Tabi söyleyiş tarzı ağır kaçarsa Galatasaray taraftarıda kendisine küfür ediyor o ayrı.

erman toroğlu: yeni transferlerle beraber selçuk bu takımda süre alır diyen galatasaray taraftarını da sağlık kontrolünden geçirin.

Üst Alt