Haber - Ernest Muci, Beşiktaş'ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ernest Muci, Beşiktaş'ta

Polonyadan hic bir oyuncu son donemlerde patlama yapamadi, hepsi patladi.

Kaspar Kozlowski
Jakub Moder
Kamil Jozwiak

Hepsi yuksek bedellere gitti , Muci denen eleman da bu arada ''genc'' falan degil. essek gibi 23 yasinda, ve 11m bonservis.

Musrati bir yere kadar ( sınırları çok zorlamışlar ) tamam da, bu adamı çözemedim. Yok EPL istemiş de alamamış.. Abi EPL gerçekten istese alamayacağı topçu yok. Ya daha iyisini alır, ya da daha daha iyisi.

Talisca geldiğinde de genç idi ama, onu az çok biliyorduk. Bu arkadaş baya flu kaldı.

Gelecek açısından da öyle bir bonservis verilmiş ki, ne kadar geri dönüşü olabilir ki.

Herife wonderkid muamelesi yapılıyor adam mart ayında 23 olacak, genç semih gibi bir durumla karşı karşıya kalacağız gibi.

Legiadan bir oyuncuya 1.8 mil euro maaş, bragadan bir oyuncuya 2.5 mil eueo maaş vermişler ha. Ulan bu adamlar düne kadar 300bin euro alıyodur almıyodur. Değişik şeyler dönüyor. Para mı aklıyolar bunlar.

Şöyle bir ihtimali düşündüm; Ali bunlara iyi transfer yapma karşılığında bu kaynağı aktardı. Babası zaten Bjk li ayrıca şirketlerinin her yıl belirlenmiş çok büyük bir reklam bütçesi var. Yani o kaynak zaten sene başında bütçede ayrılmıştır. Bunlar sadece hangi mecralara reklam vereceklerini belirliyorlar. Bjk ye bunu aktararak bir taşla iki kuş vurmuş olacaklar.

Muhtemelen Ali, Bjk nin bize karşı puan alma ihtimalini artırmayı sağlamak istemiştir. Sonuçta kağıt üstünde iki belirleyici maçımız var biri bu diğeri kendileriyle olan. Tabi bir de Bjk nin onlarla olan maçı da önemli ve bu kaynak karşılığında keşkülvari oynamaları şart koşulmuş olabilir. Rakip kaleciyi araba karşılığı satın aldığı kanıtlanmış bir camiadan beklentim bu yönde.

A- bu sizin ernest kaç para?
B- 3 milyon, pazarlık yok
A- kendi kaç ister?
B- 500’den aşşaa almaz
A- şimdi bizim sponsor gelirleri var, bankalar bunu elimizden alacak, bunu 4 sayalım, 10 gösterelim, bize elden 6 toka edersiniz
Adamı da 1,8 gösterelim, bize 1’ini elden geri verir
B- abimm kahve mi içersin, votka mı çıkarayım?

Muci'ye genç dedim diye herkes yüklenmiş. Kusura bakmayın 22 yaşındaki bir adama genç dediğim için. Çok pişmanım.

fener maçını alırlar bize yenilirlerse görün cümbüşü
imkan vermiyorum açıkçası - lig 3 ve 4üncülük pozisyonu kızışmazsa öyle bir ihtimal yok gözümde.

fakat fenerin şu önündeki 4 yatış ve averaj maçlarından sonra ufakta olsa sıkıntılı dönemi geliyor - arada konferans ligi maçlarıda olcak - orada TS v Pendik maçlarından az ümitliyim.

A- bu sizin ernest kaç para?
B- 3 milyon, pazarlık yok
A- kendi kaç ister?
B- 500’den aşşaa almaz
A- şimdi bizim sponsor gelirleri var, bankalar bunu elimizden alacak, bunu 4 sayalım, 10 gösterelim, bize elden 6 toka edersiniz
Adamı da 1,8 gösterelim, bize 1’ini elden geri verir
B- abimm kahve mi içersin, votka mı çıkarayım?
Bakın ben anlamamakla birlikte buna çok benzer şekilde yürüdüğünü tahmin ediyorum işlerin.
Hiç bir zengin iş adamı Babasının hayrına spor kulübünü şaha kaldırayım hayali peşinde koşmaz.
Ali Koçun Kent Transferi falan.
Bence Hacı Ismailin gelmesi bile bununla ilgili. Jesus kesin "kimi aldın kimi oynatayım" tarzı bir şey demiştir

Yalının bizzat kendisinin verdigini sanmıyorum koç sponsorluklarini rahmi koc zaten bunlara genelde sponsorluk veriyordu parayı kimin verdiginden ziyade bunlar ffp bankalar birliği vs gibi riskleri bildikleri halde 2 oyuncuya neye güvenerek 20 milyon bonservis vermeyi göze aldılar, birileri siz alın biz borcunuzu kapatiriz demediyse tabi !

Geçen sezon bizim Zaniolo transferi için de benzer şeyler söylenmişti. Hülle transferi vs diye gün geldi öyle olmadığı anlaşıldı.

Böyle oyuncuya 10 yatırmak ciddi risk, 18-19 yaşında da değil. 23 yaşında

Üst Alt