Erol Bedir: "İki oyuncumuz, Galatasaray'a neden gol attınız diye cezalandırıldı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bedir: "İki oyuncumuz, Galatasaray'a neden gol attınız diye cezalandırıldı"

Erol Bedir: "Rakibimiz, buraya 2 maçta 1 puanla gelmişti. Burada galip gelmeliydi. Bir şekilde kazanmalıydı. İki oyuncumuz, Galatasaray'a neden gol attınız diye cezalandırıldı. Emre Mor niye atıldı anlamadım."

Erol Bedir: "Yazıklar olsun! MHK ve TFF, yarın toplanacak ve hakemlere 1-2 maç ceza verecek."

Erol Bedir: "MHK Başkanı, bize yeni bir başlangıç olacak dedi. Böyle yeni başlayacaksa bu lig bitmez. Anladığım kadarıyla çok değişik şeyler oluyor. Eğer bu sefer de Galatasaray yenilseydi, belki başka dengeler bozulacaktı. Bizim yenilmemiz gerekiyordu. Sizin Galatasaray'ı yenme şansınız yok diyorlar"

Erol Bedir: "Herkesin vicdanına bırakıyorum. Bu iş burada bitmeyecek."

Rıdvan Dilmen: "Ben böyle rezalet görmedim. Bir sürü göz var ama dikkat yok! Türk futbolunda hakemlerin mental açıdan hazırlanma şansları yok"

images

Ulan şu kartların hatalı olan tek bir tanesi emre nin ikinci sarısı... Neyin laga lugasını yapıyorsunuz Allah sizi kahretmesin adi herifler sizi.

Şimdi gördüm bak bu adamlar gerçekten üç noktalık, hak ediyorlar artık. Maçta futbol namına hiçbir şey yok, sırf kavga, dövüş, kırmızı kart. Ne izlediğimiz belli değil. Bunda bizim de büyük etkimiz var ama Allah aşkına koca ülkede hiç kimse Hikmet Karaman'ın oyuncularını neden savaşa gönderir gibi hazırladığını konuşmayacak. Bakın görün kimse bunu söylemeyecek. Adamların her hareketi kartlıktı neredeyse, her mücadelede tekme tokat girdiler. Gördükleri kartlar bile anlamsız, stresle, kendini fazla yırtmaktan görülen kartlar. Maç zaten faulle durmaktan kendini izletemedi, işkence gibiydi. Sen git algı yap, hakemleri konuş ama bir kişi çıkıp şu tespiti yapamasın. Güya futbol duayenlerimiz var ya bir sürü hiçbiri çıkıp şu gerçeği konuşmayacak. Gerçekten futbol falan yok bu ülkede, kör dövüşü yapıyoruz biz.

Ağlayın, kıvranın. Öyle ya da böyle hepinizi, tüm sisteminizi üst üste koya koya, öpe öpe şampiyon oluyor bu takım. 3. haftadan başladılarsa bunlar sızlanmaya, salya akıtmaya, bu futbolla hiç umudum yoktu ama bu takım canlanır yakında.

tenor.gif

Üst Alt