Erol Bulut’un Şampiyonluk Favorisi Başakşehir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bulut’un Şampiyonluk Favorisi Başakşehir

Ohooo anlaşıldı ki el birliğiyle Başakşehir'i şampiyon yapmaya çalışıyorlar. Başakşehir'in doğru dürüst pozisyona girmeden Akhisar deplasmanında attığı golle bunun örneğini göze soka soka vermişlerdi. Bu açıklama resmi ağızdan doğrulama gibi olmuş.

Sezonun bitimine haftalar varken ve 4 takım şampiyonluk için çekişirken bir takıma övgüler dizip şampiyon ilan etmek adil değil. Kalbin o takımın şampiyon olmasını ister bunu anlarım ama ayan beyan bunu açıklamazsın karşı karşıya mücadele edeceksin diye içinde yaşarsın. Okan Buruk'un hiç çıkıp şöyle bir açıklama yaptığını hatırlamıyorum: ''Galatasaray'ın önemli başarılarına imza atmış ekibin içinde ben de vardım. Fatih Terim'li Galatasaray'ın nasıl oynadığını Tudor gittikten sonra görüyoruz. Görünen o ki muhtemel şampiyonla oynayacağız.'' dese yer yerinden oynardı.

Bu herife buyuk nefret besliyorum yaw.Hem fenerli hem ibbli.

Apo'nun yardimcisi oldugu nasil da belli.Apo'nun kontrollu leş futbolu iliklerine kadar islemis.

Malatya'yi da sevmem zaten bize ters gelen bir takim ve rakipler de genelde yeniyor.

Uyuz herif koyduk mu lan zurna?

Üst Alt