Errick McCollum Tekrar Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Errick McCollum Tekrar Galatasaray'da!

Bu sefer yönetimi suçlamıyorum. Sonuçta maddiyat gibi bir transferde en son düşünülen bir konuda pürüz çıkmış, en gerekli noktaları halletmişler demekki. Aslan Dursun basghanım.

Eric net olarak bir garanti, banka teminati gibi birsey istemistir. Daha bir kac ay önce, hala parami alamiyorum diye sikayet etmis idi twitterdan. Vermemiz daha iyi. Bu sorunlari yasadiktan sonra da, garantisiz gelmez adam.

Transfer yapip kulubu daha fazla zarara sokma Ergin.EL'de iddiamiz kalmadi,kupadan elendik,ligde saha avantajini fenere verdik.Sanki disarda feneri yenebileceksin de hala transfer pesinde kosuyorsun.Daha Efes'le Banvit'i yenmekten acizsin.

Ne transeri ya? Bir de bunu isteyen insanlar var. Bu takım ve Ergin daha ne kadar utandıracak bizi? Bu takıma bu sezon verilen herbir kuruş zarardır. Seneye Ergin kovulmazsa şube kapansa umrumda değil.

Avrupa bitmiş kupadan elenilmiş ligde de şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum. Niye hâlâ transfere para harcıyor bu adam? Sene başı getirdiği 2 oyun kurucuyu kovdu birini daha getirdi onu da oynatamadı şimdi eskiden verim aldığı oyuncuyu getiriyor. Oyuncudan verim alma konusunda çok sınırlı bir hoca Ergin Ataman. Hele geniş rotasyonla uğraşmaya başladı mı batırıyor.

Errick McCollum: "Çok mutluyum. Bir an önce takıma katılmak istiyorum. Çok çalışıp, koç ve oyuncularla güzel şeyler yapacağız."
Errick McCollum: "Fenerbahçe maçının önemini biliyorum. Maça kadar takımla fazla çalışamayacağım ama gelmeden önce Amerika'da çalıştım."

Son düzenleme:
C6e-YDTXQAIE5hj.jpg

Üst Alt