# Ersan A. Gülüm - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ersan A. Gülüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ersan A. Gülüm

Bazi arkadaslar Serdar Kesimal Ersan kadar var, daha iyi demisler. Guluyorum. Serdar asla ve asla Ersan kadar iyi bir stoper degil. Sirf potansiyele bakarsan Ersan bu ligin en iyi stoper'i. Ersan'in kademe anlayisi, hava toplarinda hakimligi ligdeki hicbir defanscida yok. Besiktas maclarinda sirf Ersan'a konsantre olun, tamam kaleciyle 1e 1 kalacak dedigin anda Ersan araya giriyor. Bunun yani sira fiziksel Serdar'dan daha ustun. Hem daha guclu, hem daha hizli. Gercek mevkisi solbek oldugu icin ileri cikabilen, oyun kurabilen, ayaklarina hakim bir stoper. Simdi daha erken, sirf potansiyele bakarsan ligdeki en iyi stoper. Bu istikrarini koruyabilirse acik ara ligdeki en iyi stoper Ersan olur.

dipnot; Besiktas bu saatten sonra Ersan'i asla birakmaz. Bence Galatasaray Serdar'a yonelsin, Ersan'dan sonra ligdeki en iyi Turk stoper. Besiktas Serdar'i almaz, U17'de oynayan kel cocuk Sezer vardi Bursali Muhammet Demir ile birlikte. Su an Caykur Rize'de kiralik, onumuzdeki Sezon Schuster onu alir takima. 1.96lik Atinc var birde.

Birde sagbek ciksa ligden cok iyi olacak. Ben kucuk boylu beklerden biktim. Neden Ramos/Pieters/Maicon/Kolarov/Pander gibi guclu fizikli, uzun boylu, ileri geri gidebilen bekler cikmiyor ? IBB'deki Gokhan Suzen fizik acidan baya guclu gibi, ama sagbekte boyle adam goremiyorum.

xxx-serdar-ersan-gokhan suzen

Milli takima boyle bir defans lazim.

Adnan Sezgin ve Tugay Kerimoğlu izlemişti Ersan Gülüm'ü. Scout olayının önemini gösteriyor bu iş. Yeni kurulan grubun da çok başarılı işler yapacağına inanmıyorum. Adnan Sezgin'in izleyip almadığı ama daha sonra parlayan oyuncular arasında yerini alacaktır. Bu tür konularda, Mehmet Topal'ı keşfetti efsanesi ortaya atılarak, Adnan Sezgin hakkında ender olumlu yorumlardan biri yapılmaya çalışılıyor. Halbuki Mehmet Topal'ı İlyas Tüfekçi önermişti. Sonrasında ise Adnan Sezgin ve Gerets maçını izlemiş, Gerets alınmasını istemişti. Daha aynı dönemden Selçuk İnan'ın Adnan Sezgin'e önerildiğini de eklemek lazım.

Adnan Sezgin ve Tugay Kerimoğlu izlemişti Ersan Gülüm'ü. Scout olayının önemini gösteriyor bu iş. Yeni kurulan grubun da çok başarılı işler yapacağına inanmıyorum. Adnan Sezgin'in izleyip almadığı ama daha sonra parlayan oyuncular arasında yerini alacaktır. Bu tür konularda, Mehmet Topal'ı keşfetti efsanesi ortaya atılarak, Adnan Sezgin hakkında ender olumlu yorumlardan biri yapılmaya çalışılıyor. Halbuki Mehmet Topal'ı İlyas Tüfekçi önermişti. Sonrasında ise Adnan Sezgin ve Gerets maçını izlemiş, Gerets alınmasını istemişti. Daha aynı dönemden Selçuk İnan'ın Adnan Sezgin'e önerildiğini de eklemek lazım.

Yani Sezgin Selcuk inani, Gökhani, Ersani, Gagoyu kacirdi diyebiliriz?

Batdal, Musa, Carruscayi kazandirdi.

Ya bu Tribundergi ne zaman doğru haber yapmış ki her yazılanı buraya yapıştırıyorsunuz anlamış değilim . Sakın bana fotomaç ne zaman doğru dedi demeyin adamlar en azından gazete .

Yani Sezgin Selcuk inani, Gökhani, Ersani, Gagoyu kacirdi diyebiliriz?

Batdal, Musa, Carruscayi kazandirdi.

Kısmen diyebiliriz. Yalnız Musa Çağıran'ı Haldun Üstünel transfer etti. Ayrıca Gago olayı da ilginç. Yaptıklarının tez olduğunu iddia ettiği dönemler sık dillendirmeye başlamıştı onu. Ancak bunlar birer keşif değildi. Zaten iki oyuncu da potansiyelleri ile bütün herkesin dikkatini çekmiş oyunculardı. Menejerler de çeşitli kulüplere önerip transferlerini gerçekleştirmeye çalışıyorlardı. Olay sadece bu kadar.

Ersan'ın kız kardeşi benim arkadaşım.cepten aradım numarasını değiştirmiş.Faceden mesaj attım döndü bana.Yokmuş böyle birşey.Beşiktaş'ta kalacakmış.Yani bu haber balon çıkmıştır.Saygılarımla..

Futbolda kesin diye birşey yok. Neler gördük, transferleri imkansız denilen fakat imza atan. :) Bir Beşiktaş'lı arkadaşım, haberi veren BJK sitesinin sürekli doğru haber yaptığını, haberin doğru olabileceğini söyledi. Umarım doğru haberidr fakat 6 milyon çok fazla.

İki sitede fazlası ile kolpacı sitedir. Tribün Dergi zaten ciddiye alınası bir kaynak değil.Özür dileyip haberi çektiler.

Serdar,ersan dan çok daha iyi,sen istediğin kadar gül hadi bakam,gün gelir bizde sana güleriz.

Anlat ozaman, Serdar'in Ersan'dan ustun yani ne ? Kademe anlayisimi ? Oyuna top sokmasimi ? Hava hakimiyetimi ? Teknigimi ? Gucumu ? Hizimi ? Ersan hepsinde Serdar'dan daha ustun. Aksini iddia eden son 2 ay uyumustur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt