Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim"

Cevap: Ersan Gülüm: "Beşiktaş'tan başka bir takımda!.."

Neden bugün değilde görüşmeyi pazartesiye atıyor 2 ihtimal var ya herşey bizimle olup bitmiş olay çıkmasın diye pazartesi diyor.Yada ozamana kadar Bjk dan daha yüksek bir teklif bekliyecek pazarlık iyice kızışsın değeri yükselsin istiyor. 2. seçeneğin olması çok yüksek ihtimal.

Banada 1.secenek daha yakın geldi ama 2.secenekde olma ihtimali yüksek yüzde olarak bakarsak 55-45 :)

Neden bugün değilde görüşmeyi pazartesiye atıyor 2 ihtimal var ya herşey bizimle olup bitmiş olay çıkmasın diye pazartesi diyor.Yada ozamana kadar Bjk dan daha yüksek bir teklif bekliyecek pazarlık iyice kızışsın değeri yükselsin istiyor. 2. seçeneğin olması çok yüksek ihtimal.

Bir seçenekte benden.Belkide bizde başka oyuncularla ilgilendiğimiz için görüşmeyi Pazartesi'ne aldık.Belki Ersan'dan daha iyisi yok gibi duruyor,ama sürpriz bir oyuncuda gelebilir. :D

Pino :asd:

bu arada ersan beşiktaştan başka takımda oynamam diye birşey söylemediki kıvırsın :eek:

Besiktas'liyim dedi, baska takimda oynamam demedi. Bizim taraftarimiz hersey'e cok duygusal baktigi icin sallamalar olur.

Artik kime giderse gitsin. Cok begendigim bir futbolcu Ersan. Besiktas'liyim dedi, ama profesyonelim demesinde'de hakli. Galatasaray'a giderse her iki tarafada hayirli olsun, baska diyecek birsey dusmez bize. Umarim uzun yillar Turk futboluna katkisi olur.

Besiktas'a gelirse tabi cok sevinirim. Avrupa'ya gitmesinide isterim. Italya futboluna cok uygun bir stoper. Roma'ya giderse yakar, ordan Milan'a gecer yeni Maldini olur.

"BEŞİKTAŞ'TAN BAŞKA BİR TAKIMDA OYNAMAM DEMEDİM"

- Dün gazetelerin bazılarında senin ağzından 'Beşiktaş'tan başka hiç bir takımda oynamam' diye açıklamalar yer aldı. Böyle bir açıklaman oldu mu?

"Bu tarz bir açıklamam kesinlikle olmadı. Zaten futbolda geleceğinizle ilgili bu kadar net konuşamazsınız. Yalnızca Beşiktaş'ta mutluyum, inşallah başkanlar anlaşır demiştim. Ama şu an görüşmeler devam ediyor ve ne olacağını bekliyorum."

Teklifmiz kabul edilirse, Ersan bize bal gibi de gelecek işte.

PINO ile ilgili bolume dikkat cekerim . Turkiye'nin en iyi stoperi dediginiz adam PINO benim belimi kirdi diyor . Siz rotasyonda bile yer vermeyelim diyorsunuz bu adam en azindan yetenek olarak bunu fazlasiyla hak ediyor . :)

1 maca göremi konuscaz bir futbolcuyu. ugur boralda sevilla macında dani alvesi mort etmişti. ne var bunda:)

Cevap: Ersan Gülüm: "Beşiktaş'tan başka bir takımda oynamam demedim"

inşallah en kısa sürede açıklanır onu iyi bir galatasaraylı yaparız biz :asd:

Cevap: Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim"

Pazartesi'ye randevulaşmışız. En erken Salı veya Çarşamba açıklanır eğer alırsak.

Cevap: Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim"

- En zorlandığın forvet kim?

"En çok Pino beni zorladı. Galatasaray maçında bir kaç maçta beli mi kırdı."

Bune lan :D

Üst Alt