Ersan İlyasova Anadolu Efes'te - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

Cevap: Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

Efes çok ekstra kadro kurdu, finaldeki yerleri garanti. Eğer Lakovic ve Songaila form tutarsa Fenerbahçe ile çekişiriz final için.

Bizim iş oktay mahmutı ıle hayatta olmaz

Fenerliler bjkliler faklı ırk mı,değil.İçimizdeki,yanımızdaki adamlar,arkadaşlar,akrabalar vs.Senin gibiler ağırlıkta orda o kadar.

Zaten kan şekrim taban yapmış,iftar arifesinde neler söylemek isterdim yanımda,karşımda olsan bir bilsen.

Kimsenin taraftarlığını sorgulamak yakışmaz ama şundan eminin ki senin gibilere kesinlikle ihtiyacı yok bu kulübün.

Bu sene basket şubesini kapatalım. Ozaman maçlara çıkmaya falanda gerek yok. Efes'in ve Eziklerin kadrosu geçensenede bizden iyidi. Eziklerle bence kadro kalitesi olarak farkı kapadık. Efes şuanda ligin en iyi kadrosuna sahip takımdır.

Bu sene basket şubesini kapatalım. Ozaman maçlara çıkmaya falanda gerek yok. Efes'in ve Eziklerin kadrosu geçensenede bizden iyidi. Eziklerle bence kadro kalitesi olarak farkı kapadık. Efes şuanda ligin en iyi kadrosuna sahip takımdır.

Bu yorumdan anlam çıkaramadım.Laf mı çarpıttın yoksa direk anlaşıldığı gibimi.

Ersan, bugün Avrupa'da her takıma gidebilirdi.

Avrupa'nın mevkisinde en iyi 1-2 isminden biri.

Şüphesiz ki olağanüstü bir hamle.

izliyorumda OYUNCU SÖYLE OZAMAN kim o nba deki oyuncu?

Ersan 4 numara oyuncusudur ve ligde 4 numaralar içinde standart bir oyuncudur.Daha iyisi diye sorarsan playoff lara katılan hemen hemen her takımın 4 numaraları Ersan'dan iyidir.Ersan NBA için standart,Avrupa için kaliteli adamdır.

ersan bomba olmayabilir ama türk statüsünde alınıcak ender oyunculardan biriydi ve altın degerindeydi üzüldüm onu kaçırdıgımız için ama takıma oktay hocaya inancımdan en ufak azalış olmadı ..

Bu yorumdan anlam çıkaramadım.Laf mı çarpıttın yoksa direk anlaşıldığı gibimi.
Mesaj;)

Geçen senede kadro kalitemiz iyi değildi, neler yapabileceğimizi herkez gördü. Busene ise Eziklerle farkı kapadık. Efes ise daha iyi kadro kurdu. Takıma tecrübeli oyuncular aldık. Lakovic geçen sezon olsa idi şampiyon olmuştuk. Winner oyuncu ekskiliğini baya hissetmiştik.

Üst Alt