Ersun Yanal: "Fenerbahçe'nin hedefi şampiyonluktan çok daha büyük" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal: "Fenerbahçe'nin hedefi şampiyonluktan çok daha büyük"

1548704448757.png

Ersun Yanal: "Bir süreç yakalamak zorundayız. Bu da Fenerbahçe'ye yakışan ve hedefindeki bir süreç olmalı, o da galibiyetler. Bugün ilki başladı. Kazanmaya çok yakın olduğumuz maçları kazanamadık, bunun altında yatan neden, kazanamamayı alışkanlık haline getirmiş olmaktı."

Ersun Yanal: "Kazanmayı alışkanlık haline getirdiğimizde çok daha iyi bir takım oluruz. Bugün rakibimize oranla çok daha fazla topla oynadık, rakip kalede çok daha fazla görünen bir takım olduk. Bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza Fenerbahçe'ye sahip oldukları için teşekkürler."

Ersun Yanal: "Fenerbahçe en iyi oyununu üst üste göstermek ve oynamak durumunda. Bunun başlangıç olduğunu düşünüyorum. Bugüne dek Fenerbahçe'nin olmaması gereken bir performanstaydık. Önümüzde günler var, bunu en iyi şekilde başaracağımızı düşünebiliyorum."

Ersun Yanal: "Moses bizle bir antrenman yapabildi. Kariyerini bildiğimiz önemli bir oyuncu, daha iyi katkıları olacak. Fenerbahçe'nin kulübeden daha iyi katkı verecek oyuncu zenginliğine ulaşması için de çok önemli."

Ersun Yanal: "Fenerbahçe'nin hedefi sadece şampiyonluk değil, çok daha büyük. Bugünkü hedef de sadece kazanmak değil, kazanırken de kazanmayı hak etmekti."

Ersun Yanal: “Slimani’nin Fenerbahçe ile ilişkisi zayıflamıştır. Transfer görüşmeleri yapması için izin verdik. Kendisi şu an Türkiye’de. En az zararla bu planlamayı gerçekleştirmek istiyoruz.”

Dogru diyor, sampiyon olmakla ucundan kacirmak arasinda 20m Lira gibi bir fark var

Kume dusmekle dusmemek arasinda ise 100m Lira gibi bir fark

Teknik adamları bile vasıfsız malın önde gideni geride kalmayanı..

Yahu bunlar bu zihniyetle yokolmaya mahkum..

Aptalın laflarına bak hele

KARŞI KOMŞU CAMA FB BAYRAGI ASMIŞ YUH KEPAZELİGE GEL

Asın bayrakları as aaaaas

Twitter'da gördüm... Doğruysa ki yok okadar da be diyelim bunların durumu baya baya vahim

Üst Alt