Ersun Yanal: "Göreceksiniz, şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal: "Göreceksiniz, şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz"

1016320129.jpg

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Antalyaspor maçı sonrası, “Hafızalarımızda yer etmeyecek bir sezonu geride bıraktık” diyerek, “Biz kendimi bestemizi söyleyeceğimiz bir sezonu diliyoruz. Göreceksiniz şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz ve bu şampiyonluk şarkılarının bestelerini kendimiz yapacağız” şeklinde konuştu.

Kötü bir sezonu geride bıraktıklarını belirten Yanal, “Hafızalarımızda yer etmeyecek bir sezonu geride bıraktık. Sezonun son maçında desteklerinden ve bizi yalnız bırakmadıklarından dolayı taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Ancak bu formayı kutsal yapan sahadaki terleyen futbolcular ve terdir. Her oyuncumuz bu formayı terlettiği süre içinde bir değerdir. Maalesef Mehmet Topal’a yapılan eleştiriye katılmıyorum. Üzülüyorum ve onaylamıyorum. Biz geçmişten çok geleceği yaşayacağız. Bütün enerjimizi oraya çevirmeliyiz. Bunu çevirecek konsantrasyon da var. Sezonun özeti taraftarın dediği ‘güzel günler göreceğiz güneşli günler’. Bu güneşleri göreceğiz” dedi.

Kadro tercihleri konusunda sıkıntılı bir maça çıktıklarını belirten Yanal, “Sınırlı ve kısıtlı bir kadro ile mücadele ettik. Bu bizi etkiledi. Biz kendimi bestemizi söyleyeceğimiz bir sezonu diliyoruz. Organize olarak bekliyoruz. Bundan kimse şüphesi olmasın. Göreceksiniz şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz ve bu şampiyonluk şarkılarının bestelerini kendimiz yapacağız” şeklinde konuştu.

Sputnik

adam geldiğinden bu yana her basın toplantısında hikaye anlatıyor. içi boş ligin en boktan hocalarından biri. her basın toplantılarında eziklerin büyüklüğü vs. konularına girmeside ne kadar psikolojik olarak çöktüklerini gösteriyor. bildiğin anadolu takımına döndüler. vizyon reis azizden beter çıkacak herhalde beter olsunlar zaten.

hocam bizde bunu bekliyorduk senden. şimdi gelecek sezon için daha rahatım. hatta araya birde seneye Galatasaray şampiyon olamayacak lafını sıkıştırırsan 23. şampiyonluğumuz kesinleşir inşallah

zaten hala Fenerbahce türkiye nin en büyük takimi bile diyebiliyorlar? Neye bagli olarak? Sampionluk? Baska Kupalar? Avrupa Basarisi? Yani neye bagli olarak? Ona bakarsan, ozaman 1860 München de Almanya nin en büyük takimi, nede olsa kanita gerek bisey yok

Ersun'la Masal Saati Vol. 542

"Savunma yaptıran bir takım olacağız"
"İstatistikleri biz belirleyeceğiz"
"2. yarının lideri olacağız"

Kurduğu cümleleri anlamak mümkün değil. Başı yok sonu yok tam cümlenin ortasına geliyor hop başka cümleye geçiyor. Ne dediğini bilmiyor kendisi de anlamıyor ama 3-5 tane büyülü-karizmatik olduğunu sandığı kelime var sürekli onları söylüyor.

keşke bilseydik hocamın içinde böyle müzik ruhu olduğunu alya malya yerine kendisini arena'ya şarkı söylemeye davet ederdik.

gelecek sene için yerini şimdiden rezerve edelim.

Üst Alt