Ersun Yanal: "Kimsenin şüphesi olmasın, Fenerbahçe küme düşmeyecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal: "Kimsenin şüphesi olmasın, Fenerbahçe küme düşmeyecek"

Bunlar ciddi ciddi düşerdi de 3 tane babalar gibi düşme adayı var.. Çok şanslılar.. Alttaki takımlar rize gibi direnç gösterebilseydi %100 düşerlerdi.. Akhisar-erzurum-a.gücü-antalya düşebilecek çok takım var

Son 11 yılda Şampiyonlar ligine giriş yok.Son 10 yılda 2 şampiyonlukları var 1 i şikeli.Gerçekten fenerli olsam kendimi köprüden aşağıya atmıştım çoktan.:asd:

Kupasız şampiyonluksuz geçen yıllar büyük çöküşü getirdi.
Bence yeterli değil ya bugünkü durumu açıklamaya, çok ekstra bir kazmalık lazımdı ve bunu başardılar. Neticede Türkiyenin en büyük ikinci kulübüler, en çok taraftarı olan ikinci kulübü, medyada ciddi lobileri var vs vs. Küme düşme potasında olmak için cidden olmayacak işi ''başarmaları'' gerekiyordu, bunu başardılar. Gs-Fb gibi kulüpler için çöküş 10.'luk falan olmalı, küme düşme potası nedir yav :D

Efsane olmaya aday bir konu,bir diğer efsane konumuz için;

Yıllardan 2009... Aylardan Nisan... O zamanlar lisedeyim. Sıcak, hoş bir haftasonuna uyandım. Kahvaltı ediyoruz. Kahvaltı esnasında, neden ders çalışmadığıma, hayattaki amacımın ne olduğuna dair soru yağmuruna tutuluyorum. Adeta köşeye sıkışmış durumdayım. Tam da o an, babam çıktı ortaya ve beni övdü mü yoksa bana sövdü mü, belli olmayan bir cümle kurdu;

"Üstüne gitmeyin aslan oğlumun. Koçum bu sene sınıfını geçecek. Ben ona güveniyorum."

Vardı arada babamın böyle enteresan laf çakmaları. Yine gelişine doksana takmıştı. Keşke sırtımda sekiz tane odun kırsaydı da, o cümleyi kurmasaydı hani. İşte Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye aynen bunu yapmış bugün.

Bugünün Fenerbahçe'si, = Nisan 2009 da kahvaltı sofrasındaki ben

Yıllardan 2009... Aylardan Nisan... O zamanlar lisedeyim. Sıcak, hoş bir haftasonuna uyandım. Kahvaltı ediyoruz. Kahvaltı esnasında, neden ders çalışmadığıma, hayattaki amacımın ne olduğuna dair soru yağmuruna tutuluyorum. Adeta köşeye sıkışmış durumdayım. Tam da o an, babam çıktı ortaya ve beni övdü mü yoksa bana sövdü mü, belli olmayan bir cümle kurdu;

"Üstüne gitmeyin aslan oğlumun. Koçum bu sene sınıfını geçecek. Ben ona güveniyorum."

Vardı arada babamın böyle enteresan laf çakmaları. Yine gelişine doksana takmıştı. Keşke sırtımda sekiz tane odun kırsaydı da, o cümleyi kurmasaydı hani. İşte Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye aynen bunu yapmış bugün.

Bugünün Fenerbahçe'si, = Nisan 2009 da kahvaltı sofrasındaki ben
Hocam ne güzel yazmışsın, okudukça okuyasım geldi.

Bunlar ciddi ciddi düşerdi de 3 tane babalar gibi düşme adayı var.. Çok şanslılar.. Alttaki takımlar rize gibi direnç gösterebilseydi %100 düşerlerdi.. Akhisar-erzurum-a.gücü-antalya düşebilecek çok takım var

Ankaragücü bunlarla aynı puanda ve yaptıgı transferlerle toparlandılar.Sahasında da bunlarla oynayacaklar.O maçta net hoplatırlar bu malları altına alırlar iiyce feneri.

Fenerbahçe kesinlikle yaz kampını süper lig standartlarına uygun bir şekilde geçirmemiş. Bir de Cocu süper ligi hollanda ligi zannettiği için sürekli orta saha üstünlüğünü rakibe bırakıyordu. Özgüven kırıldıkça mağlubiyetler üst üste geldikçe gidişat normal.

818077b7355.jpeg

Bu sene kadıköyde yenmek lazım bunları yenemez de düşerlerse bi daha seriyi bozma imkanımız kalmaz. 2. lig takımını yenememiş olacaz rezalet ahahahaha

Üst Alt