Ersun Yanal Kovuldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal Kovuldu!

Tamer Tuna olayı imkansız, kafayı yemesi lazım gitmesi için diyeceğim ama kafayı da yese yine gitmez şu anda. Eskiler arasında dönüp durmaktan da vazgeçsinler artık Mustafa Reşit Akçay gibi.

Ben Rıza Hocayı da büyük takımda görmek istemiyorum şahsen ama bana göre Ts Rıza Çalımbay ile anlaşır.

Keşke Fatih Terim ile anlaşsalar, hocayı tekrardan ligde görmek isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzon deplasmanina gidecegiz 2 hafta sonra bu yüzden Riza calimbay olmasin

Ligi bilmeyen bir yabanci gelse iyi olur aslinda

Şenör milli takıma geçmeyecekse ts ye gitsin. bjk de vadesi doldu artık o nikah tutmaz. ts'yi biraz toplarsa tekrar belki ts efsanesi olarak anılabilir.

Yaşlı Bunak M.Denizli sesleri yükselmeye başladı..
Yorumculuktan kazandığının 1 ytl fazlasını verirlerse dede ilk uçakla Trabzon'a gider

Cok iyi oldu bu ersun surekli yeniyordu bizi kod girmis gibi, Denizli gitsin de hanemize bir 3 puan yazalim 2 hafta sonra

bence devlet el atmazsa bitmeye doğru gidiyorlar.borçlar almış yürümüş.kimse için değil ama sırf bunlar için çıkar yasa

Eskiye ragbet etmeyi sevdikleri icin bence Hugo Broos ve Vahid Halilhodzic ikilisinden birisini getiririler, ne de olsa ikiside daha önce Trabzonda denenmis ve basarisiz olmus teknik dirtektörler.
Filozort Senol bosta olsaydi ona mutlaka giderlerdi yine.
Kot kafali hamsiler, beter olun.

Fırsat bu fırsat hemen abdulkadir e çökmek lazım.
Devre arası için şimdiden anlaşma imzalanmali.

Arda'nin isteyeceği yıllık ücrete abdulkadirin bonservisini çok rahat alırız.

Gerçek Kaptan NANDO!

Fırsat bu fırsat hemen abdulkadir e çökmek lazım.
Devre arası için şimdiden anlaşma imzalanmali.

Arda'nin isteyeceği yıllık ücrete abdulkadirin bonservisini çok rahat alırız.

Gerçek Kaptan NANDO!

Bu başarısızlıktan sonra bir de Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir’i yurt içinden bir takıma satarlarsa(hangi paraya olursa olsun) o yönetim Trabzon il sınırları içine giremez bir daha.

Üst Alt