Ersun Yanal'ın Gelmesini İster misiniz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal'ın Gelmesini İster misiniz?

Ersun Yanal'ın Gelmesini İster Misiniz?

• Evet

Kullanılan: 34 48.6%
  • Hayır

Kullanılan: 31 44.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
sanki adam "Galatasaray'ın yedi sülalesini öpeyim, hayatta gitmem o yere" demiş gibi histerik hal ve hareketlere girenler derin bir nefes alsın.. sakinleşsin biraz..

"mutluluk fenerbahçe'de olmak" lafında ne var yahu :D

adam gittiği yerde mutlu olmayı biliyor..

ne yapsaydı? "geldik fenere, hiç mutlu değilim ama para için zorla dayanıyorum işte" mi deseydi :asd22::asd22::asd22:
Ersunu sevmem ama şunu kabul etmek gerekir ki ersun unisex bir hocadır yani ne fenerli ne GALATASARAY lı nede sekiztaşlı adamın tek derdi futbol.

hocam kusura bakma ama, eğer bende olsam öyle yapardım diyorsan, Galatasaraylıyım demicen yani :D

kusura bakarım ümit.. şu hayal dünyasından çıkın biraz.. dışarda holiganlıktan başka hayatlar da var.. futbolu bu kadar hayatın merkezine, mantığın önüne koymayın..

profesyonel bir TD taraftar histerisi ile yaşamaz..

Fatih Terim fenere gidemez bak.. adam Galatasaray'dan başka takımda oynamamış, bizimle özdeşleşmiş ve burada efsane olmuş bir adam.. giderse efsane statüsünün içine eder..

ama ersun fener'e sadece 1 sezon hasbelkader gitmiş, zibilyon tane takım çalıştırmış profesyonel bir adamdır.. bir kere bile duymadım bunun aksine bir söz söylediğini..

Arkadaşlar bu yönetimin birini getirip de başarılı olabileceği iki adam var biri Ersun Yanal diğeri ise Lucescu. Bu yönetim ise anca Ersun Yanal'ı ikna edebilir. Gelecek sezon için parlak bir tablo yok, en azından şuan ki kadroya 1-2 nokta transfer ile hücum futbolu (bence en önemlisi bu) oynatarak şampiyon yapabilecek bir adam. Mustafa Denizli'nin yönetmesine izin verildiyse buna da verilmeli. Nitekim Ersun Yanal'ın teşvik ile suçlandığı sezon Antep kahramanı Mustafa Denizli'ydi.

BlHzFlFCUAE6aMb.jpg

Merak ediyorum bu vizyon kaç hocada var

Gerçek bir Galatasaraylı gibi konuşmuş

Konuşmakla da kalmamış Gençlerbirliği ile avrupayı titretmiş

Üst Alt