Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Cevap: Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

102q8le.jpg

Çay demleyesim geldi..

Selçuk Yula Vol.2

Bu kafayla o da olmaz ama neyse bir Türkiye Kupasını almak için 30 sene bekliyorsa bir taraftar Avrupada kupa almak paha biçilemez 200 sene doğrudur

edit son mesaj

Sorun şu ki Türkiye Kupası bekleyen Fenerli görmedim ben :) Bir çok da fifi durumu var genelde. Tabi Avrupa başka birşey...

Bence kutlamamak kötü birşey... Kutlamayacaksan niye o başarıyı elde ediyorsun?

yani 3puan bize karsi almak basari???

bunu önceden anadolu takimlari yapiyorlardi

büyük takimi yenince haftalar boyunca kutluyorlardi zaferlerini

aynisini fener yapiyor büyüklükmü bu simdi???

yani bi türkiye kupasi kazansan felan neyse derim ama 3puan icin ben bunu bu kadar abartmam

Bende T.K'yı bekleyen Fenerli görmedim bu ya yaşımdandır ya da alışmışlıktandır ;)

Kedi,ciğer,mundar ?

Türkiyede Şampiyon olabilen her takım Türkiye Kupasını da alacak güce sahiptir. GS'nin Fenerbahçeyi kadıköyde yenememesine kedi, ciğer, mundar diyebilir miyiz? Ben demem çünkü biliyorum ki yenecek bir gün :) Ha sen kupaya onu diyorsan bu duruma da onu diyorsundur mantık olarak :)

Ali Sami Yen'de yenince biz bu kadar abartıyormuyduk. Veya ne bileyim Türkiye Kupası finali'inde 5 attığımızda?

Tamamen kulüp yapısıyla ilgili.

Türkiyede Şampiyon olabilen her takım Türkiye Kupasını da alacak güce sahiptir. GS'nin Fenerbahçeyi kadıköyde yenememesine kedi, ciğer, mundar diyebilir miyiz? Ben demem çünkü biliyorum ki yenecek bir gün :) Ha sen kupaya onu diyorsan bu duruma da onu diyorsundur mantık olarak :)

Şu söylediğinde gerçekten mantık varmı?

Eğer ben çıkıp desem ki Kadıköy'de yenemiyoruz ama bunu bekleyen Galatasaray'lı görmedim o zaman denebilirdi Kedi,.vsvsvs..

Mantık olarak;)

yani 3puan bize karsi almak basari???

bunu önceden anadolu takimlari yapiyorlardi

büyük takimi yenince haftalar boyunca kutluyorlardi zaferlerini

aynisini fener yapiyor büyüklükmü bu simdi???

yani bi türkiye kupasi kazansan felan neyse derim ama 3puan icin ben bunu bu kadar abartmam

Bu maçlar 3 puan maçları değildir yapmayın beyler ne Boca-River maçları ne Celtic-Rangers maçları 3 puan maçı değildir. Fenerbahçe - Galatasaray maçları da değildir.Bu futbolumuzun büyük bir güzelliğidir. Büyük bir rekabettir. Müthiş bir renk, zenginliktir... Bunu küçültmek Türk futboluna zarar verir.

Ali Sami Yen'de yenince biz bu kadar abartıyormuyduk. Veya ne bileyim Türkiye Kupası finali'inde 5 attığımızda?

Tamamen kulüp yapısıyla ilgili.

Bence abartmalısınız. Sevinilmeli kutlanmalı... Şuan benim için GS maçının bir önmi kalmadı Kayseriyi düşünüyorum ama kutladım eğlendim bol bol...

Üst Alt