Esenlerspor RESMİ Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Esenlerspor RESMİ Başlığı

Cevap: Esenlerspor RESMİ Başlığı

bu ne fiyasko arkadsaım GSC ESENLERSPOR temsilcisi olarak ESENLERLI kardeslerimi zor tutuyorum ESENLER OTOGARDA 1000 KISI TOPLANDI 9.489 GSCLIYI yok edmek için Geliyoruz diye tempo tutmaya basladılar.

SU BASLIGIN SABITLANMESINI ISRARLA ISTIYOR KARDESLERİM

Esnelerspor kulübü başkanlığına adaylığımı koyuyorum beyler. Desteklerinizi esirgemeyin kongre üyesi olaraktan.

Sisli bir gece yarısında,

Issız bir sokak ortasında,

Kırık bir lâmbanın altında,

Dalmışım sevdalara...

Neler geçti kalbimden bilsen,

Yaşlar damladı gözlerimden,

Anladım ki ölene kadar,

Çıkmayacağız ESENLERDEN

forza esenler

Galatasaray ve Milli Takımımızın efsane futbolcularından Hakan Şükür, Esenler Belediye Başkanı M. Teyfik Göksu ile birlikte, eskiden olumsuz haberleri ile gündeme gelen Tuna Mahallesi’nde (Karabayır) bir fakir evinde yer sofrasında iftar açtı.

Esenler’e özel ilgi duyan ve fırsat buldukça Esenler Belediye Başkanı M. Teyfik Göksu’yu ziyaret eden Hakan Şükür, dün akşam eskiden olumsuz haberleri ile Türkiye’nin gündemine gelen Tuna Mahallesi (Karabayır) 721. Sk. No: 28’de bulunan Ceylan Ailesi’nin iftar sofrasına konuk oldu. Baba Metin Ceylan ve çocukları Yaşar, Furkan ve Nurettin Ceylan, Esenler Belediye Başkanı M. Teyfik Göksu, Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ile yer sofrasına bağdaş kurup oturan Kral Hakan Şükür, “Burada olmaktan çok mutluyum. Bana bu imkânı sunduğu için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu tür faaliyetleri çok değerli buluyorum. Şu an kamera önündeyiz. Ancak bu örnek olması açısından böyle. Yoksa ben sık sık, kamera olmadan eşim ve çocuklarımla bu tür ziyaretleri yapıyorum” dedi.

Bu ziyaretler sırasında bazı gittiği yerlerde kendisini tanımadıklarını söyleyen Şükür, “Bu daha hoş oluyor, daha samimi oluyor” dedi. Çocukluğu ile ilgili en önemli hatıraların Ramazanlar olduğunu kaydeden Hakan Şükür, “Çocukluğumdaki Ramazanlarda arkadaşlarımla sahura kadar yaşadığım süreç hep aklımda. Özlemle anıyorum o günleri” diye konuştu.

Esenler Belediye Başkanı M. Teyfik Göksu da, fırsat buldukça belirli zamanlarda Esenler’deki ailelerle buluşup iftar yaptığını kaydederek, “Bugün de bu aileye misafir olduk. Burada empati yapmak çok önemli. Siz olmadığınız zaman bu sofrada yaşananları düşünmek çok önemli. Kendimi bu sofrada düşününce geçmişle gelecek arasında köprü kuruyorum. Yönettiğimiz şehirli ile iç içe olma fırsatı buluyoruz. Bu sofrada olmak empatik olarak bize dersler veriyor. Bizler de buralara sık sık gelerek dersimizi iyi yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Ne güzel gündü Uğur hatırlıyomusun kardişim

Kafalar bİ dunya mactan Önce

satirlar bellerde dÖnerler cepte

gİderİz senle cehenneme heryere

yemİnİmİz var bİzİm senle Ölmeye

Resmi marşımızı ilk mesaja yazarsan güzel olur Uğur gardaşım.

Sarı mavi yeşil meşil farketmeeezzz

Yürüyoruz aynı yolda biiizzz

Futbol şiddettir futbol holiganlıktır

Futbol adam bıçaklamaktııırr

Allah askina isiniz gücünüz yok mu ? Esenler'le falan ugrasacaginiza takimimizi kurtarmayi düsünün. Ama madem bu kadar sevdalisiniz BAM + Adnan Polat + Hagi gibi bir paket yababiliriz, Esenler'e hayirli olmasi dilegiyle.

SANKİ BİSEYLER DUyudm !!! adres istiyebilirim hERAN DOLMUS UCRETI BENDEN OLUR B. IHTIMAL

Çıktım taşın üstüneee açtım bacaklaaaarımıı altımdan geçen zeytin yesin .....larımııııııı

Üst Alt