Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 ) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 )

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!

4 senedir Eski Açık'tayım bu sene Kapalı'ya geçtim.Bize kısmet olmadı oranın kapalı haliyle maç izlemek.:)

Hayırlı olsun demek lazım,az yağmur çamur görmedik orada.O tribündeki arkadaşlar için çok güzel olacak... :)

(Kapalı'da taraftar değilde seyirci olursa tekrar Eski Açık'a dönerim... :))

Aslında açık hali daha iyi oluyordu, yağmur yağarken deli gibi kopuyordu millet.

Geçen sezon Beşiktaş maçının ikinci yarısının başı ve Kocaelispor maçındaki yağmurla birlikte gelen o kopuşlar müthişti. :D

Ama hepsi bir yana Roma Curva Sud'a kafa tutarız bu sezon Eski Açık olarak. :D

Bu seneki maçların birinde dolu yağıyordu.Maçı hatırlayamadım.Coşmuştuk dediğin gibi. :)

Son zamanlardaki maçlar içinde de Leverkusen'le İstanbul'da yaptığımız maçtada acayip kar yağışı vardı.(Daha pekçok örnek var tabi:))

Hey gidi günler hey... :D

Aslında açık hali daha iyi oluyordu, yağmur yağarken deli gibi kopuyordu millet.

Geçen sezon Beşiktaş maçının ikinci yarısının başı ve Kocaelispor maçındaki yağmurla birlikte gelen o kopuşlar müthişti. :D

Ama hepsi bir yana Roma Curva Sud'a kafa tutarız bu sezon Eski Açık olarak. :D

Ben bundan Bahsediyorum Renktasım.. o yagmur yagarken Taraftarın orda kopması beni deli ediyor... :ka25:

Son bi sene kalmış stadı terketmeye bence kalsın.

Ali Sami Yen benliği son senesinde de yaşansın.

1905 GSYİAD Eski Açık Tribün'ün Üstünü Kapatıyor

Ali Sami Yen Stadı'nda kombine biletleri tükenen Eski Açık Tribün'ün üstü, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği (GSYİAD) tarafından kapatılacak.

Böylece taraftarlarımız, 2009-2010 sezonu maçlarını, tamamı çatıyla kapatılan tribünde, daha konforlu izleyebilecekler.

Çatı konusunda projelerin tamamlandığını açıklayan 1905 GSYİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sarkıaya, inşaat başladıktan 45 iş günü sonra çatının tamamlanacağını söyledi. Taşınabilir çatı sistemini tercih ettiklerini belirten Sarıkaya, böylece Ali Sami Yen Stadı hizmetini tamamladıktan sonra çatının uygun görülürse Florya'ya taşınıp kullanılabileceğini vurguladı.

"Artık Eski Açık gerçekten 'Eski' Açık" diyen" Sarıkaya, taraftarlardan ve ultrAslan'dan sayısız teşekkür mektubu aldıklarını sözlerine ekledi.

www.galatasaray.org

Çok güzel bir haber.Bu haberi çok uzun zamandır bekliyorduk.Çok mutluyuz.

Sami Yen yıkıldıktan sonra sökülüp Florya'ya tasınacakmıs çatı. Bence bu güzel haber. Birde ;

Ali Sami Yen Stadyumu Eski Açık tribünün üstünün kapatılmasını 1905 GSYİAD adına üstlenen Sayın Cengiz Duyar'a,

Sonangol Superleague Formula'nın, Galatasaray TV'deki yayınlarına sponsor olan 1905 GSYİAD'a,

Teşekkür ederiz.

Böyle bir şey düşünüldüğüne göre demekki en az 3 sene daha ali samiyendeyiz :(:(:(

Alakası olmadığı yönündeyim. çıkarılıp takıla bilen ve daha sonrasında Florya Metin Oktay Tesisleri'ne taşınıp kullanılabileceği yönünde çıkan söylemler , 3 sene daha buradayız düşüncesini yıkıyor zaten.

---------

Eski açıkta bulunan taraftarlar kusura bakmasın ama stadın geneline uymayıp kendi kafalarına göre alıp başına gittiklerini var sayarsak , birde üzerinin kapalı olması ve seslerin daha canlı olmasını düşünürsek umarım karışıklığa ve ses kirliliğine sebebiyet vermeden maçlar sonlanır.

Eski Açık 'ta maç izlecekler için güzel haber.

Bu arada umarım deplasman tarafı kapanmaz , gelenler donsun. dileğim bu.

Aynı konudan tekrar açılmış pat diye kilit vurmanın anlamı yok. birleştirilmesi mantıklı.

Resmi Sitede tamamı tükenen eski açık biletleri diye bir ifade var doğru mu acaba :(

Üst Alt