Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 ) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 )

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( 02 Eylül Fotografları eklendi )

Cati'nin konstruksiyonu'na bakiyorum, onlari tutan arka taraftaki direklere bakiyorum; sanki ondeki direkler gereksiz gibime geliyor, hele 8-9 tane cok fazla bu kadar ucuz ve hafif cati icin.

Akustik olarak ses iki kati fazla cikar,görüntü olarak direkler cirkin gözüksede catinin etkisi sesin daha güclü cikmasini muhakak saglicaktir.

Önemli olan zaten ses. Bağırmayanın , rahatlık arayanın , Zıplamayanın işi yok zaten Eski Açıkta.

Şuan gözümün önünde canlandırıyorumda , Sarı-Kırmızı polarlı atkılı taraftarlarımızla , görsel şov olan pankartlarımızı bir bütün olarak düşündüğümüzde muhteşem olucak mühteşem. :) Direk mirek hikaye. Emin olun orada bulunurken onun varlığından dahi haberdar olmayacaksın :)

Anfield Road ve Direkler.

anfield.jpg

newasy7.jpg

aslantepe.biz'den alıntıdır.

İşlevi açısından yararlı ama görüntü açısından kötü duracakmış gibi.

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!

uA nin Yeri Kapalı dır. Eski Acık Degil.. Kapalıdayken Niye Eski Acık' a Gidip oraya Kapalı yapma Geregi Duydular.. uA tek kapalıda degil ki.. YENI ACIK, KAPALI ve ESKI ACIK ama Sımdı Bır yerde Toplanıyorlar Ne geregi vardı.. Benle tartısmak isteyenlerde hep Avatarımla ve imzama takıyor... :mad:

Kimsenin senin avatarına imzana taktığı yok sen hem ultrAslan'ı eleştiriyorsun hemde onların logosunu kullanıyorsun ama bu etik değil ki ultrAslan eski açıkta toplanıyorsa bu kararı tribün liderleri yani işi bilen kişiler vermiştir bir bildikleri vardır ki Eski Açığ'a toplanmışlardır.

Kimsenin senin avatarına imzana taktığı yok sen hem ultrAslan'ı eleştiriyorsun hemde onların logosunu kullanıyorsun ama bu etik değil ki ultrAslan eski açıkta toplanıyorsa bu kararı tribün liderleri yani işi bilen kişiler vermiştir bir bildikleri vardır ki Eski Açığ'a toplanmışlardır.

ooo sende uzerinden aylar gecmiş olan mesajıma daha yeni cevap veriyorsun o seyin uzerinden sular gecti... :D ayrıca ben ultraslan ı elestirmiyorum sadece eski acıga gitmelerini istemedim.. baska sebeplerden gelin..

Eski Açığ'a Ayrıca bu nasıl bir dilbilgisidir. Eski Açık' a mı yazılır yoksa Eski Açığa mı yazılır...

Arkadaşlar bu geçici bir prefabrik çatı yani çakma çatı lütfen estetik olmamış kaşı yokmuş gözü yokmuş gibi yorumları düşünerek yapın zaten oradaki taraftar bağıran taraftar onları takmaz beğenmeyen kapalıdan biletini alır...

Arkadaşlar bu geçici bir prefabrik çatı yani çakma çatı lütfen estetik olmamış kaşı yokmuş gözü yokmuş gibi yorumları düşünerek yapın zaten oradaki taraftar bağıran taraftar onları takmaz beğenmeyen kapalıdan biletini alır...

Biliyoruz renktas.. Zaten bu sezon sonu sokulecek floryada kullanılacak.. Goruntu hic onemli degil isterse 5. kalitede olsun önemli olan takıma vereceği destek.. ;)

Biliyoruz renktas.. Zaten bu sezon sonu sokulecek floryada kullanılacak.. Goruntu hic onemli degil isterse 5. kalitede olsun önemli olan takıma vereceği destek.. ;)

Aynen. Sanki stat yeniden yapılıyor:D yorumlar o yönde.. Önemli olan bağırmak sesin kısılana kadar bağırarak takımına destek vermek..

dfgdfgl.png

aslında boyle olsaydı daha iyi olmazmıydı. hem direkler gozukmez idi..

Burada ufak bir noktayı gözden kaçırmayın arkadaşlar. Kimisi gereksiz bir harcama son yılda demiş fakat 1. cebimizden para çıkmayacak, 2. maratondan ultraslanın kale arkaya geçmesiyle acaba Ali Sami Yen Cehennemi'nin atmosferi bozulur mu diye korkuyorduk. Hem üstü açık olması sebebiyle hem sahaya daha uzak kalması sebebiyle hem de görüntü açısından bir eksiklik olur mu diyorduk. En azından üstünün kapanması sesi daha iyi hale getirecektir. Yönetimin bu kadar ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünmesi beni çok mutlu ediyor. Adnan Polat ve ekibi siz bizim her şeyimizsiniz.

Ondeki direklerin kalkacağını düşünen arkadaşlar yanılıyorlar, çünkü eğer o direkler olmazsa çatı ayakta duramaz. İnşaat işinden anlarım yani.

Ayrıca direk araları sık olmuş ya, pankart süsleme için direkler kullanılamz mı acaba, sanki değişik şeyler yapılarbilir gibi..

biraz yaratıcı olmakta yarar var :D

Arkadaşlar rakip taraftar tarafıda kapanıyormuş sanırım, skorboard başka yer taşınacakmış. O bölüm Bjk maçına yetişmeyecek.

Skorbordun taşınacak olmasına çok sevindim.

Kapalı Alt'tan hiç gözükmediği gibi Kapalı Üst'tende sadece dakika olan kısmı gözüküyordu.

dfgdfgl.png

aslında boyle olsaydı daha iyi olmazmıydı. hem direkler gozukmez idi..

O kadar büyük açıklığı o şartlar altında yani o mesnetlerle geçmek için yapılması gereken masraf çok fazla olur.Unutulması lazım o resmin.Kısa dönem için en uygunu yapılan zaten.İşi biliyorlar yani... :D

Bjk İnönü Stadı'nın Yeni Açık bölümünde o resime benzer bir sistem var.

rakip taraftar trübününden bizene .. bu arada nasıl bitmek üzere deniliyordu bitti mi ?

Ciddiye almadığım için yeni bakmıştım cevabına senin gibilerinde Galatasaray'ı tuttuğu için sinirden dil bilgisi'nde hata yapmış olabilirim de EDİT insan dil bilgisi ile alay etmeye çalışırken kendi hata yapmaz ultraslan değil ultrAslan dilbilgisi değil dil bilgisi tamammı EDİT. ama sen hem Armasını kullanıp hemde sallayan biri olduğun için önemli değildir senin için o A'nın büyük olması.Gerçi sen o A'nın neden büyük yazıldığını bile bilmezsin sırf hava atmak için kullan bakalım o Arma'yı ve bundan sonra kendi kapasitendeki kişilerle dalga geçmeye çalış belki başarılı olursun.

ya Sen kimsin ki benim GALATASARAY'lılıgımı tartısıyorsun Sen kimsin ki Benim karakterimi tartısıyorsun. Sen kimsin ki bana Sey soyleyebiliyorsun. ultraslan illa A nın buyuk olması gerekmiyor türkçe de boyle sey yok.. o bir yazım tercihidir. Ben dalga gecmek icin birsey söylemedim sadece ordaki hatanı söyledim ama sen bunu anlamamıssın...

Bak Arkadasım Bu laflarına Guzel Bir Cevap verirdim Ama Senin seviyene inmek istemiyorum. Aslında Sen kendini birsey sanmıssın ama neyse...

mesajdaki hakaret içeren kısımlar editlenmiştir. ikili diyaloglardan kaçınıp konuya odaklanın lütfen...

Üst Alt