Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı

Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı

4 gün önce satışa çıkan biletler olduğu gibi duruyor hiçbir kategori tükenmemiş.Bunda bilet fiyatlarının pahalılığı,samsun maçında 2 saat metro gelmemesi,h.içine denk gelmesi ve karabük maçını kazanamamız etkili oldu.

4 gün önce satışa çıkan biletler olduğu gibi duruyor hiçbir kategori tükenmemiş.Bunda bilet fiyatlarının pahalılığı,samsun maçında 2 saat metro gelmemesi,h.içine denk gelmesi ve karabük maçını kazanamamız etkili oldu.
macın pazartesi olmasıda sorun. ben batıdan bilet almayı düşünüyorum. bu macla bursa macınada gidecem.

Mersin İdman Yurdu'nun bilet fiyatlarıyla karşılaştırdığımda bence pahalı değil... Mersin-Bursa maçında biletler 20-200 tl arasıydı, üstelik maça girerken, ezilme ve ölüm tehlikesi oluyor:D Biber gazları,sıcak hava,tek kapıdan girmeye çalışan binlerce kişi oluyor ve çok ilkel bir stadda, mersin'i izliyoruz. Ama siz galatasaray'ı izleme şansına sahipsiniz ve tt arena gibi modern bir stadda maç izliyorsunuz... Bence aradaki farka fazlasıyla değer... Yani gelecek yıl istanbul'da olursam bu tarz fiyatlara maça gitmekten hiç hoşnutsuzluk yaşamam.

Koskoca Galatarayın bilet fiyatlarını neden MİY in bilet fiyatlarına bakarak kıyaslıyorsun anlayamadım? Mersin öyle stada öyle bilet fiyatları çıkardı diye biz de mi pahalıya satalım biletleri?

30 bin +/- civarında seyirci olur.

Bunu yazmak icin girmistim bu konuya, yaklasık 30 bin civarı olucaktır gercekten de.

Yönetimin bu sayıyı 45 bin seviyelerine cekmesi icin bir an önce birseyler yapması lazım. Yapılacaklar da az cok belli zaten.

(bilet fiyatları, metro vs..)

Futbolcular da biraz daha yükseltirlerse futbollarının seviyesini, cok daha güzel tribünler görebiliriz 1 ay icerisinde.

Bu yıl bilet fiyatları düşmez arkadaşlar.

Çünkü planlamalar bu şekilde yapıldı. Bundan sonraki maçlarda da bu fiyatlardan olacak.

Bileti 20 lira yapsalar, kombineliler ne olacak. Kombine fiyatları bu bilet fiyatlarına göre belirlendi.

Seneye bir düzenleme yapılacağına eminim.

Bu bilet politakası, dolayısıyla kombine fiyatlandırması da eski yönetimin yanlış planlama yapmasından dolayıdır. Bu yönetimin bu olayda suçu yok.

Çünkü stadın ilk kombineleri geçen yıl çıktı 1,5 yıllık sattılar. Bu yıl çıkan 1 yıllık kombineler de mecburen geçen yılki 1,5 yıllık kombine fiyatlarına endeksli olarak çıktı.

Bilet fiyatları konusunda şimdiki yönetime laf söylemeyin.Renktaşımız herşeyi anlatmış zaten.Hepsi eski yönetimin suçu.

Eski yönetimin sucu derken ?

Adamlar gsmobile kullanıcılarını öncelik tanıyıp biletleri 30 tl ye satıyorlardı. Bu sene facia bir satış organizasyonu var.

Nasıl eski yönetimin sucu anlamadım.

Eski yönetimin sucu derken ?

Adamlar gsmobile kullanıcılarını öncelik tanıyıp biletleri 30 tl ye satıyorlardı. Bu sene facia bir satış organizasyonu var.

Nasıl eski yönetimin sucu anlamadım.

Bilet fiyatları kombine fiyatlarına endeksli.

Geçen yönetim 1.5 senelik kombine sattığı için o zamanki kombine fiyatına göre bir oran var ona göre bilet fiyatı belirleniyor.

Üst Alt