# Esteban Cambiasso - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Esteban Cambiasso

Cevap: # Esteban Cambiasso

Ben bu sene kaliteli yerli transferine gerekirse para da harcayarak ağırlık verilip maksimum 2-3 tane kaliteli genç yabancı alınması taraftarıyım ve yıldız statüsünde birkaç yabancının da sonraki sene (ama erken tabi, öyle son gün değil) katılması daha iyi olacaktır... Bu sene yerli kadrosunu oturtalım ve yükselişe geçelim, sonraki sene de yıldız yabancılarla ve bu seneden devam eden onları aratmayacak yedekleriyle beraber derin bir kadroyla Avrupa kupalarına dahi gayet iddialı girelim...

Gecen senenin CL sampiyonunun demirbaslarından birini istememek, 30'luk Fabian Ernst'ten kötü mü oynar yani?

yahu bende kiran transfer listesini acikladigi icin dedim. sonucta o oyunculari getirmek mi daha kolay yoksa drogba, cambiasso, pirlo gibi adamlari mi ?!

aysal'in bu oyuncularlar ilgilenip ilgilenmedigini bile bilmiyoruz.

bu arada hersey para degildir...bu oyuncularin pesinde onlarca kulüpler düser...

hersey para degildir fakat bu para yuzunden bu sene hangi oyunculari kacirdigimiz saymaya gerek yok heralde ikimizinde dimi belki o para olsaydi su an cok farkli yerlerde farkli seyler farkli hedefler konusucaktik, romero,biglia, formica, vs vs vs. yani anlatmak istedigim o guc var bizde olucak insallah gokay :)

Ben bu sene kaliteli yerli transferine gerekirse para da harcayarak ağırlık verilip maksimum 2-3 tane kaliteli genç yabancı alınması taraftarıyım ve yıldız statüsünde birkaç yabancının da sonraki sene (ama erken tabi, öyle son gün değil) katılması daha iyi olacaktır... Bu sene yerli kadrosunu oturtalım ve yükselişe geçelim, sonraki sene de yıldız yabancılarla ve bu seneden devam eden onları aratmayacak yedekleriyle beraber derin bir kadroyla Avrupa kupalarına dahi gayet iddialı girelim...

aysal ve dürüst tam tersine, yabancilari hemen hemen hepsini yollayip, yerlerine "yildiz" "tecrübeli" 4-5 topcu almak istiyor.

yerlilerin kalitesi ok diyor, sorun yabancilarda diyor.

iste benim canimi sIkan da bu.

kesinlikle "yildiz" almak yerine selcuk inan, mehmet gibi adamlara para harcamak lazim bence.

en önemlisi yerlilerin kalitesi.

Cevap: #Esteban Cambiasso

onmuzdekı sezon 1. oynamak ısdiceği içi galatasaray yapıcağı transferlerde kısa vadeli düşünmemsı lazım bencede kesinlikle gelmesin ...“4-5 milyon Euro’' daha iyi transfer yapabilir ama sırf isim içinde alınır önümüzdeki sezonlarda yabancı trasferlerin daha kolay yapmak için...!

aysal ve dürüst tam tersine, yabancilari hemen hemen hepsini yollayip, yerlerine "yildiz" "tecrübeli" 4-5 topcu almak istiyor.

yerlilerin kalitesi ok diyor, sorun yabancilarda diyor.

iste benim canimi sIkan da bu.

kesinlikle "yildiz" almak yerine selcuk inan, mehmet gibi adamlara para harcamak lazim bence.

en önemlisi yerlilerin kalitesi.

ama birkac yerdede tecrubeli yildizlarin yanina genc oyuncularda gelicek demislerdi

Cambiasso tartışmayın agalar adam daha 80 dogumlu ve rahatça 3 sene bizde iş yapar , orta sahaya çağ atlatır , yaşından dolayı böyle kaliteli adamları tartışmamak gerek....

Üst Alt