Etik Kurulu Raporu Açıklandı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

Cevap: Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

İhale İlhan'ın üstüne kalınca antuda ''İlhan Ekşioğlu aslında cemaatin içimize yerleştirdiği bir ajan'' topikleri açılısa şaşırmam.İ.Ekşioğlu'nu itibarsızlaştırıp feneri bu işten soyutlamaya çalışacaklar görürsünüz.
hatta ilhan ekşioğlunu, cihan özkay gibi mecnun da yapar avare de yapar bunlar. adam dünyay geldiğine pişman olur :D

Şike yok deseler daha mantıklı idi

Şike var ama sahaya yansımadı demek için ,tapelerde şike teklif eden kişinin konuşmalarında yok abi yapmam benzeri ifadelerin olması lazım

Neticede şikeye yeltenmiş kişinin başarısız olduğunu Dna raporu ile çözemezsin

Şikeyi kabul eden oyuncunun takımı kazansada şike yapılmış olabilir,o kötü oynamıştır takımı süper oynamıştır gibi,ama bu şike yapılmadığı anlamına gelmez

Yaptıkları şey bu kadar abuk, bu kadar bariz işte.

Görevlerini iyi yapmışlar; #İttirEtik!

guzel konusmus.. "siz bugun bu dolaplari cevirerek aklansaniz bile iki elimiz gelecekte de yakanizda olacak ve ipliginizi eninde sonunda pazara cikaracagiz" demek istemis..

Bunu bende dün bir başlıkta belirttim. Şöyle ki; nasıl bu hükümet haklı-haksız, doğru-yanlış hesap soruyor birilerinden bizlerde zamanı gelince soracağız bu hesabı işte o zaman "en geç" o zaman bu cezayı acı acı çekecekler. Biz olmayız bizden sonrakiler. O yüzden bu lekeyi atmak istiyorlarsa adam gibi, insan gibi düşürsünler kendilerini cezalandırsınlar. Aksi halde çok can yanacak. Bizde bu hükümetten, bundan sonrakilerden uyduruk bir takvim ile misal 3 Temmuz diyerek dava açarız, açarlar.

Şikenin sahaya yansımadığı tek örnek; Uğur Uçar 'dır.

Kendisine yapılan teklifi geri çevirmiş ve sahada elinden geleni yapmıştır.

Etik Kurulu "sahaya yansımadı" diye sadece bu noktada kanaat kullanabilir.

398196_299979273417968_100002176923708_689510_866202893_n.jpg

bi kac saattir olay yaratan ses kaydı falan filan dolasıyodu kulak asmadım uydurmadır diye

sonra bunu gordum. dogruysa eger kıyamet kopar. kopsunda

bakın bu ses kaydı dökümü ve benzeri şeylere itibar etmeyin bunu neden söylüyorum öncelikle siyaset zemini oynaktır benim diyen adam duramaz o zeminin üzerinde ikincisi bu tip haberler eğer doğruluğu teyit edilmez ise esas tehlike burada başlıyor emenikenin para sayarken görüntüsü vardı hani hani diyen adamlar yarın bunuda kafanıza vurucaktır bu tip şeyler elinizi güçlendirmez zayıflatır adam bütün davayı milyon tane tapeyi tok sayar emenikenin para sayarken görüntüsü nerde hani y.d nin ali koçla telefon görüşmesine dolar durur mevzuyu

ha yarın çıkar ses kaydı o zaman işler değişir

eyyorlamam bu kadar

Yarın belki de en çok konuşulacak konu bu olacak: Ali Koç ve Demirören arasında yapılan konuşmaların kayıtlarında;

A.K: Galatasaray ve Trabzon'u da işin içine kat.

Y. D: Ya nasıl katacağız?

A.K: Kardeşim sen yap birşeyler.

Y.D: UEFA'yı ne yapacağız?

A.K: Onu daha sonra. İçeriyi halledelim..

Y.D: Etik kurulu raporunu ne yapacağız?

A.K: Bizim kendi arkadaşlarımız var. O hallolacak.

Ses kayıtlarının Y.D'nin basın toplantısından önceki 3 güne ait olması ayrı bir skandal. Anlaşıp basın toplantısı öyle düzenlenmiş. Rezalet.. Ve yarın bu ses kaydının açıklanacağı kayıtın bir gazetenin editörünün elinde olduğu haberi var.

niye yarın yayınlıyorlar onu anlamadım. telefonların dinlendigini bildikleri halde bunları telefonda konuşacak kadar gerizekalımı bunlar:D

Üst Alt