Etik kurulu raporuna göre 3 takımın düşmesi gerekiyormuş... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik kurulu raporuna göre 3 takımın düşmesi gerekiyormuş...

Cevap: Etik kurulu raporuna göre 3 takımın düşmesi gerekiyormuş...

bu bilgiyi isvicreden biri verdi canli yayinda ,uyanik ahmet cakar :)

MAA:Şike var ama geçmişte de vardı şimdi kulubümün başkanı da azıcık yapmış diye ne yapalım küme mi düşürelim?

Medya : Şak şak şak! Denizli cart curt,en büyük *****! ''Doğuş,Karamemet,Uğur Dündar elele giderler bartiye''

Fenerbahçe:Bir senemizi çaldılar o zaman düşüreceklerdi.

Medya: Fener biterse ülkede futbol bi... bık bık bıkı

MAA :Yeniden Yönlendirme Bildirimi

Gören de UEFA şampiyonu falan oldular bu maç ile sanacak! Nasıl görmemiş gibi seviniyorlar, nasıl hırslılar!

Ne geldiyse başlarına zaten bu yüksek egoları ve sonsuz hırslarından geldi! Takımı küme düşüren, 10 yılını çalan başkanlarına hala tapıyorlar! Ama hele bi küme düşme kararı çıksın görün bakın nasıl da bölünecekler camia olarak. Neyse fb için işin özeti: 10 YIL KAYIP

Ermenistan Ligine sürsünler , tam onlara göre bi ülke !!!

Modlar bu ara tatil modunda, açılan başlıklar tekrar açılıyor.

fener kume dusunce taraftarlarini istemiyoruz.

Ben mod olmamda olamamda hem o kriterlere sahip olduğuma inanmıyorum hemde forumda bir modun takılması gerektiği kadar zaman geçiremiyorum ;) Ama eskiden bazı şeylere daha çok dikkat ederlerdi, şimdi kurban pazarındalar galiba :)

Mahir abi, seni beni mod yaplazlarki :asd:

Herzaman diyoruz ya kizanlariniz oluyor... Agzindan kacirdi Ahmet Cakar. Siyasetci AKP´den yine...

AKP Spora cok ama coook karisiyor. Bukadar özellikle Futbola karisan bir iktidar ben ömrümde görmedim...

Herzaman diyoruz ya kizanlariniz oluyor... Agzindan kacirdi Ahmet Cakar. Siyasetci AKP´den yine...

AKP Spora cok ama coook karisiyor. Bukadar özellikle Futbola karisan bir iktidar ben ömrümde görmedim...

O adam Kürşat Tüzmen de zaten biliniyordu. AKP'nin politikasıyla o adamın tekrar MV olmak için kendini kurtarma adına bu girişimde bulunması farklı şeyler bence.

sezon bitene kadar kimse düşmez hayal görmeyin. ne yapar ederler, savunmaydı, şudu buydu derken haziranı bulur o iş

Üst Alt