Etik Kurulu'ndan Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu'ndan Açıklama

Cevap: Son Dakika | Etik Kurulu'ndan Açıklama

2020 Avrupa $ampionasi ha? Babyi alirsiniz, hemde büyük BABAYI. Rezil ülke

Futbolun belkide F'sinden bile anlamayan hukukçular,Üniversite hocaları,Prof.'lar vs. şikenin sahaya yansımadığına kadar verdiler yani??

Arkadaş ne şerefsiz insanlar bunlar ya!!!!! Gençlere ders veren verecek insanlar var bunların arasında...

Cevap: Etik Kurulu'ndan Açıklama

Karlibel ve Baransu derhal bu etik kurulundaki serefsizlerin isimlerini aciklamali,3 gün önce farkli deyip bugün farkli konusan koskoca profesörler kamuoyuna aciklanmali derhal.

bir yerden talimatmi geldi ne oldu RTE sagolsun herkes herseyin farkinda onca tff baskanlarin adaylari teker teker geri cekiliyor YD tek basina kalsin diye sonra gerekirse avrupaya 5 yil gitmeyiz aciklamasi tff basbakan RTE heber olmadan bir adim atamaz YD ve tff ve etik kurulu felan hikaye onlar sadece islerini verilen emrileri uyguluyorlar kuklalar uyanin uyannnnnnnnn

Olay bitisdir, raporlar degismisdir, gercek rapor hic bir zaman ortaya cikmayacakr. FB'nin acik acik havlama sebebi belli oldu.

bi ülkede küçük insanların gölgelerı büyüyorsa güneş batıyor demektir

2020 için yani ülke menfaatleri için vazgeçmişler. Ne zamandan beri ülke menfaatlerini düşünmek üzerlerine vazife olmuş? Bu görev 10 aydan beri futbol zevkini allak bullak edenlere mi kalmış?

Eminim ki bütün bu açıklamalar ve gelinen son nokta gerçek Fenerbahçeli arkadaşlarımızın da hoşuna gitmemiştir. Bu şekilde aklanmayı herhalde hiç kimse istemez.

Nefret ediyorum şu ayak oyunlarından, adamına göre muameleden. Bu her platformda böyle ne yazık ki...

Adı geçen kulüpler malum kulüpler değilde Anadolu'nun sıradan takımları olsaydı aynı muameleyi yaparmıydı acaba TFF ?

Emir büyük yerdendir. Yurt içi hiç bir beklentinizin olmaması gerektiğini söyleyip duruyorum.

tek dayanağmız kaldı uefa ve fifa komedi karar acıklansında disiplin kuruluna sevkedilişimizi keyifle izliyim futboldan ümidi kestim zaten artık izlemem

bu ülkede kımse haktan hukuktan bahsetmesın onca delıl tape nereye gıttı bugün balık dıye rakıbını suclayan zıhnıyet hangı formulle kurtulacak

tek uefa kaldı gerıye ondanda bısey cıkmazsa anlamı yok artık hiçbirseyın

Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan açıklama

vaybe tarlalar işçiler nasıl kapatıldı helal olsun satılmıs köpekler

Üst Alt