Etkili, Yaratıcı Protesto Yöntemleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etkili, Yaratıcı Protesto Yöntemleri

Evet arkadaşlar.. Yaratıcı ne gibi protestolar yapılabilir bu çapsızlara karşı? Oteli organize şekilde arasak mı? Var mı fikri olanlar?

Protesto işi en kolay kısmı.Bizim daha büyük sorunumuz var.O protestoyu yapacak kitleyi toplayamıyoruz.Ua deseniz dursunu yalamanın peşinde diğer taraftarlar deseniz sosyal medyada crit atar ama meydanlara gelmez.İlk önce bu sorunu aşıp kenetlenmesi lazım taraftarın.

Ben bunu ciddi ciddi yapmayı düşündüm ama bulunduğum konum ve görüştüğüm insanlar sebebiyle yapmaktan vazgeçtim.

Bir adet pisuvar satın alınarak kutusuna şu kitap manual olarak iliştirilir.
Hediye kutusu yapılarak , tebrik mesajı içeren bir video ile Point Otel'e postalanır.

695.jpg
+
pisuvar-tedirginligi7b1d01e73a57ceb4fc8e1ff45cf64ff4.jpg

not : Hatta kitap şu an rafımda duruyor :)

Son düzenleme:
dursundan kurtulmanın şu sıralar tek ve en etkili çözümü fetöcü çıkması. şansımıza edeyim ulan okadar herif fetöcü çıktı bi dursun çıkmadı, twitterı olsaydı hackleyip enes kanter ve hakan şükürle mesajlaştırırdı taraftarlar kesin ama o şansımız da yok. :D

55bin kişi stada gelecek ve 90 dakika boyunca beyaz mendil sallayacak..Maç sonunda tüm mendiller sahaya atılacak..Küfürsüz-hakaretsiz en iyi yöntem..

Üst Alt