Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Portekiz - Hollanda | 21.45 | TRT Spor | 17 Haziran

Hollanda'nın ilk 11'i: Stekelenburg - Van der Wiel, Vlaar, Mathijsen, Willems - De Jong, VdVaart - Robben, Van Persie, Sneijder; Huntelaar

Hollanda çok ofansif bir kadroyla sahaya çıkacak.

Portekiz'in de 11'i belli oldu.

Rui Patricio; Pereira, Alves, Pepe, Coentrao; Meireles, Moutinho; Nani, Varela, Postiga, Ronaldo

Portekizin defansi saglam, Hollandanin cok övüldügü ofans bu turnuvada hic bir varlik gösteremedi.

Hollanda mecbur ofansif oynicak yinede ve defansi saglam degil ve üstüne defans oyunculari yavas sayilir.

Portekizin defansi saglam, ofansif oyunculari teknik ve cok süratli.

Hollanda erken bir gol bulmazsa Portekiz kesinlikle Kontradan vurur 2, 3-0 alir diyorum.

Bol gollü bir maç olacak gibi. 1-4 Hollanda kazanır diyorum.

Heitinga nasıl kesik yer, hayret yahu. Almanya maçına çıkmalı dediğim 11 buydu. Tabii Heitinga => Vlaar bomba oldu.

Portekiz neden okadar ofansif cikmis acaba ? Postiga yerine Veloso olmaliydi. 2 Gollük avantajin olmasina ragmen böyle bir riske gerek yoktu.

Az önce TRT maç saatini 23:50 olarak mı gösterdi ben mi yanlış gördüm yahu :eek:

Üst Alt