Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran

FIFA mı olur UEFA mı olur artık şu elle oynama ile ele çarpma arasındaki farkı iyice belirlesin. Adamın sırtı dönük, topu görmüyor bile, eline çarpıyor. Bu penaltı olmamalı. Bilerek isteyerek topa dokunmadıktan sonra penaltı verilmemeli.

Geçenlerde de hangi maçtı hatırlamıyorum, barajdaki adamın eline çarpıyor, hakem düdük çalıyor. Şeyini koruyor eliyle, ne yapsın adam elini çıkarıp soyunma odasında mı bıraksın.

Ayrıca Yunanalılara futbolu, üründüle de yorumculuğu yasaklasınlar. Adama küferede küfrede maç izledim. salak salak konuşup duruyor..

İspanya fena gecirecek Alamanya'ya

FENA GECIRECEK

arkadaslar brezılyalıların portekızlılerın akın akın göç ettiği bir yer olsak milli takımımızda 8 tane potekızlı brezılyalı olsa her sampıyona final oynasak kaç kişinin içine siner almanlar her turnuva final oynuyormus adamlar birlesmıs mılletler gibi sıcayım öyle milli takımada finalede

Yabancilar'i yurt icinden atip, sadece mavi gözlü, sari sacli kisiler kalsp, sadece onlari mi oynatsin Almanya?

Akşamleyin bizim yöneticilerden ikisinin olduğunu öğrendiğim otelin önünden geçerken Afelayın otelekafası karışık girdiğini yakaladım. Otelin önünde arabaları park eden çocukla sohbet ettik, onun dediğine göre Afelaya Barcelona yönetimi dun aksam gelecek sezon için kendine takım ara demiş. Kiralık yada satılık önerileri dederlendirecegiz demişler.

7CVfF.jpg

arkadaslar brezılyalıların portekızlılerın akın akın göç ettiği bir yer olsak milli takımımızda 8 tane potekızlı brezılyalı olsa her sampıyona final oynasak kaç kişinin içine siner almanlar her turnuva final oynuyormus adamlar birlesmıs mılletler gibi sıcayım öyle milli takımada finalede

cok milliyetci gördüm seni, senin dediklerini alamanyada nazi ler diyor

Akşamleyin bizim yöneticilerden ikisinin olduğunu öğrendiğim otelin önünden geçerken Afelayın otelekafası karışık girdiğini yakaladım. Otelin önünde arabaları park eden çocukla sohbet ettik, onun dediğine göre Afelaya Barcelona yönetimi dun aksam gelecek sezon için kendine takım ara demiş. Kiralık yada satılık önerileri dederlendirecegiz demişler.

7CVfF.jpg

Sürpriz de Pedro mu abi ?

almanya eziyor zaten basligin basinda süpriz olmaz 3-4 olur dedik ama 2 gol yemeleride düsündürücü,ben sampiyon takimin futbolunu göremiyorum suan sampiyon gibi oynayan tek takim ispanya,acikcasi mucize olmazsa ispanya gene herkesi pas manyagi yapip birakir,yunanistan gibi tekme atmaya cikmis bir takimdan 2 gol yememesi gerekiyor sampiyon bir takimin,yunanistanda cidden burda olmasi mucizeninde mucizesi futbol adina olumlu söylenicek tek kelime bulamiyorum,nasil buraya gelmisler nasil ciktilarki,ciktiklari maclarda ortada cidden saka gibi...

Benim suan en cok begendigim,ispanya,almanya,ingiltere,portekiz seklinde gidiyor,ispanya-almanya finali olacak gibi....

cok milliyetci gördüm seni, senin dediklerini alamanyada nazi ler diyor

yok birader ne milliyetciliği sonuçda milletler arası bir yarısma bu ben baska milletin oyuncusunu şan şöhret para ile kandırırsam ne anlamı kaldı bu yarısmanın

Pedro tahminime göre en yakın arkadaşı olarak görüşmeye katıldı. İkisininde hafif kafaalri karışık. Pedro içinde Afelayın ayrılması süpriz olmuş.

bence pedroyla affelay threesome icin gitmislerdir otele, kafalarida onun icin karisikdir, ulan nasil yapacagiz diye

Sezai, o Post'lari Transfer Nöbetinde yap, burda ne Isin var :D

Affelay üzgün, Pedro ise yazık Barcelonadan ayrılıyor, ben ama Barcelonadayım o açıdan iyiyim der gibi bakıyor.

Üst Alt