Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya - Belçika | 11 Ekim | 20.00 l Samanyolu H

Vermaelen,Chadli,De Camargo ve Van Buyten'in oynamayacaklari kesin dedim.

Mignolet, Ciman, Kompany, Lombaerts, Vertonghen, Simons, Witsel ve Fellaini.

Kaleci,defans ve orta saha belli,3 forvet belli degil.

Mertens oynar bana göre,forvet Ogunjimi oynar,Hazard'i bilemiyorum.

mirallas ve lukaku yok mu onlar da oynayabilir kadroda varsalar 2si de çok yetenekli

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya - Belçika | 11 Ekim | 20.00 l Samanyolu H

mirallas ve lukaku yok mu onlar da oynayabilir kadroda varsalar 2si de çok yetenekli

Lukaku Chelsea'de oynayamadigi icin milli takimda da yedek birakiliyor cogunlukla.

Ilk Tercih De Camargo ama oda sakat.

Ben Ogunjimi'nin oynayacagini dusunuyorum.

selcuk inan ilk 11 de yok şaka gibi. kac mactır top oynamayan emre ilk 11 de. bu hidding denen herif gitmeli. bizim ülkeye kim gelse şaşırııyo arkadaş.

Bizim ilk 11'i nereden duydun ki ?

Gecenin en zevkli maçı olur.

Belçika alır gibime geliyor.

Götze, Podolski ve Schweinsteiger ilk 18'de yok Almanya'da, Mesut ilk 11'de, İlkay yedek.

Manuel Neuer

Mats Hummels

Philipp Lahm

Per Mertesacker

Benedikt Höwedes

Mesut Özil

Sami Khedira

Toni Kroos

Andre Schürrle

Mario Gomez

Thomas Müller

Ron-Robert Zieler

Dennis Aogo

İlkay Gündoğan

Christian Trasch

Marco Reus

Simon Rolfes

Cacau

Simon Mignolet

Nicolas Lombaerts

Vincent Kompany

Jan Vertonghen

Laurent Ciman

Marouane Fellaini

Eden Hazard

Axel Witsel

Timmy Simons

Moussa Dembele

Marvin Ogunjimi

Thibaut Courtois

Sebastien Pocognoli

Carl Hoefkens

Gaby Mudingayi

Dries Mertens

Steven Defour

Romelu Lukaku

1 Manuel Neuer (GK)

3 Benedikt Höwedes

5 Mats Hummels

6 Sami Khedira

8 Mesut Özil

9 André Schürrle

13 Thomas Müller

16 Philipp Lahm (C)

17 Per Mertesacker

18 Toni Kroos

23 Mario Gomez

Hersey Ozil ve Gomez'in elinde:D

Üst Alt