Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık!

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye - Azerbaycan | 11 Ekim | 20.00 | NTV

Almanya Belçika komşu ülkeler.Diplomasileri iyi sayılır şimdiye kadar çoktan bağlamışlardır maçı boşuna hayal kurmayın.Hem bu Almanlar değilmiydi bir Dünya Kupası'nde Avusturya ile birlikte şike yapıp Cezayir'i gruptan çıkarmayan.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye - Azerbaycan | 11 Ekim | 20.00 | NTV

belcika bunlara tesvik primi vermis diyorlardi dün. Inanmaya basladim gercekten.

Ben kimseye iftira atmam ;ancak teknik direktörleri en iyi deplasman performansımızı gösterecez ,oyuncular Türkiyeye zorluk çıkarmak için elimizden geleni yapacaz vs. demeleri harbiden garip .Biz aynı ırktan değil miyiz ? Ne bu hidded bu celal? Biz aynı durumda olsak muhtemelen tüm Türkiye Azerbaycana kaybetmemiz gerektiğini ve çok kasılmaması gerektiğini düşünürdü .Ama adamlar sanki Ermeniyiz gibi açıklamaya yapıyor.

Almanya maca asilmaz lafi hikaye,Löw aciklama yapmisti,Belcika ve Türkiye maclarinda sergilenen performansa göre EM kadrosunu belirleyecegim diye,tek cekincem Alman futbolcularin maca konsantre olamamalari,normal sartlarda Almanya yedek kadrosuyla bile Belcikayi havada karada.

Yanliz tarafsiz bir futbolsever olsam her maca degisik kadrolarla cikan,ileriye dönük hicbir hamle yapmayan Türkiye yerine genc Belcikanin katilmasini isterdim.

Almanya maca asilmaz lafi hikaye,Löw aciklama yapmisti,Belcika ve Türkiye maclarinda sergilenen performansa göre EM kadrosunu belirleyecegim diye,tek cekincem Alman futbolcularin maca konsantre olamamalari,normal sartlarda Almanya yedek kadrosuyla bile Belcikayi havada karada.

Yanliz tarafsiz bir futbolsever olsam her maca degisik kadrolarla cikan,ileriye dönük hicbir hamle yapmayan Türkiye yerine genc Belcikanin katilmasini isterdim.

Aynen tarafsız biri olsam Belçika'nın katılmasını isterdim.Heyecan verici genç futbolcuları var.

Renkdaş Belçika teknik direktörüde çoğu zaman Hazard ı falan oynatmıyor :DOnlarda haketmiyor yine biz gidersek turnuva takımı olmamız hasebiyle iyi şeyler yapabiliriz diyebiliyorum :D

Her şey yalan-dolan... Tek gerçek , Alman'lar parçalar ,geçer.

Stada doğru geçiyorum. Allah yardımcımız olsun.

İlk 11'imiz belli olmuş.

Sinan

Sabri

Gökhan Zan

Egemen

Hakan Balta

Emre

Mehmet Topal

Hamit

Arda

Kazım

Burak

Bence Tolga Zengin'e ayıp etmişler.

Gökhan Zan Servetten daha iyi ama Ömer de denenebilirdi.

Kazım'ım golü var.

Su ikiyüzlülügümüze bakiniz. Mesut Almanya Milli takimini secerken herkez adama hakaret ediyordu, kimse sevmiyordu. Türk degil o deniyordu. Ki ben hala o düsüncedeyim. Ama simdi görüyorumki. Herkez umutlarini bu adama baglamis durumda.

Hani filmlerde olur ya. Kötü biri önce iyi insani ölesiye döver, sonra kendi ezildikten sonra, o kisiden yardim ister. Öyle duruma düsmüs bazilarimiz, hatta Medya bile.

Almanyayi tutuyoruz ve Mesut Almanyanin iyi oyuncularindan. Ama Türkiye icin ekstra bir performans beklemiyorum kendisinden, cünkü o bir ALMAN!

Zaten Almanya, Mesutluda, Mesutsuzda alir bu maci süphesiz. Mesut 1-2 gol atarsa, kurtaran adam ilan edecek herkez.

Su ikiyüzlülügümüze bakiniz. Mesut Almanya Milli takimini secerken herkez adama hakaret ediyordu, kimse sevmiyordu. Türk degil o deniyordu. Ki ben hala o düsüncedeyim. Ama simdi görüyorumki. Herkez umutlarini bu adama baglamis durumda.

Hani filmlerde olur ya. Kötü biri önce iyi insani ölesiye döver, sonra kendi ezildikten sonra, o kisiden yardim ister. Öyle duruma düsmüs bazilarimiz, hatta Medya bile.

Almanyayi tutuyoruz ve Mesut Almanyanin iyi oyuncularindan. Ama Türkiye icin ekstra bir performans beklemiyorum kendisinden, cünkü o bir ALMAN!

Zaten Almanya, Mesutluda, Mesutsuzda alir bu maci süphesiz. Mesut 1-2 gol atarsa, kurtaran adam ilan edecek herkez.

Mesut gol atarsa kral yaparlar.Bizim için attı falan ayakları.

pff. sen neyin kafasindasin tayfun. mesutlu almanya bugun belcikaya yenemezse playofflara gidemiyosun. fakir ama gururlu genc taklitleri yapacak durumda degilsin. o yuzden mesutun eline ayagina bakicaksin. al git o zaman yen azerbaycani sabaha kadar. o kadar muhtesem bir futbol ulkesisin ki bi kazakistani zor yendin, azerbaycana yenildin! bu kadar rezalet bir ulkeysen mesutlara , ilkaylarin eline bakarsin hic kusura bakma. bu kafalara hastayim.

Serdar Aziz Türkiye'nin en iyi stoperi bence.Boşuna stoper arıyor Hiddink.

Servet Yok

:f50::f50::f50::f50::f50:::sgr::sgr::sgr::sgr::uyy::uyy::uyy::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::yoji::yoji:

Üst Alt