Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Türkiye 2-1 Kazakistan | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Türkiye 2-1 Kazakistan | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Türkiye 2-1 Kazakistan | 2 Eylül | Maç Sonucu

---galibiyet golüne üzülen tüm fb liler kandile gitsin....

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Türkiye 2-1 Kazakistan | 2 Eylül | Maç Sonucu

Almanya 6-2 Avusturya maç sona erdi.Avusturya bizede yenilirse havlu atıyor.Bizimde önümüz açılıyor.

arkadaslar kazakistanın değilde azeybeycanın grup sonuncusu olması bizim en iyi ikincilik ıcın iyi cok iyi olur ama ımkansz gıbı

Mehmet TOPAL gene yedek kalır selçuk oynar nede olsa takımı kuran oğuz.

Selçuk Şahin'in bu takımda olması büyük handikap.

Aah keşke Gökhan Töre'yi sezon başı alsak. Bunu nasıl kaptırdık diyenler, daha önce nerelerdeydi. Chelsea alt yapısından neden Hamburg'a gitmiş araştırdılar mı acaba ? Kusura bakmayın Gökhan Töre'nin Chelsea'de kalma ihtimali varken eski Chelsea altyapı antrenörünün Hamburg'a gitmesi sonucu Hamburg'a gitti.

Burası TTarena burdan çıkş yok.Valla yok istersen gel dene...

Aah keşke Gökhan Töre'yi sezon başı alsak. Bunu nasıl kaptırdık diyenler, daha önce nerelerdeydi. Chelsea alt yapısından neden Hamburg'a gitmiş araştırdılar mı acaba ? Kusura bakmayın Gökhan Töre'nin Chelsea'de kalma ihtimali varken eski Chelsea altyapı antrenörünün Hamburg'a gitmesi sonucu Hamburg'a gitti.

Genel menajeri Frank Arnesen.. :)

Bu arada görüşüne katılıyorum. Arnesen faktörü olmasa, G. Töre satılmazdı..

Ah Arda topu her ayağına aldığında resmen maçtan kopuyorum üzüntüden

Belçika maçı 1-1 bitmesi büyük şans bu arada

maçı yerinde izledim

bu kadar heyecanlı bi maç olacağını ummuyodum :D

3-4 tane atarız diyodum rahat rahat izleriz diye düşünüyodum

ama kazaklar kapanınca işimiz zorlaştı

neyse sonuçta öyle veya böyle atlattık şu maçı

kolay maçlarda zorlanan bir tarzımız var sanki

Bu macta bence kesin tesvik vardi,Kazakistan kaptani mac sonunda yere yatmis agliyordu.

Adamlar sonuncu neyin savasini verdiler?

Gökhan Töre müthis oyuncu olacak insallah, 20 dakikada harika katki yapti takima.

Top her ayagina geldiginde ortasini yapti ve cok rahat adam gecti.

Avusturya macinda ve sonraki maclarda 11 baslamali bence.

Arda'dan bile iyi calim atiyor, masallah.

Üst Alt