Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi | Şampiyon Murat Kara - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi | Şampiyon Murat Kara

Cevap: Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi

M. Olsson --> Kadlec (2 puan)

Cabaye --> Modric (3 puan)

Elmander --> McGeady/De Rossi (3 puan)

Benzema --> Zhirkov (kaptan, 6 puan)

bunlari yapam mi?

Türkiye genelinde ilk 10'da 3 gscimbomlu var :tiphat:

[TABLE="class: ismTable ismStandingsTable"]

[TR="class: ismRowHl"]

up.png

1

Şikeciler SK

Onur ince

63

119

[/TR]

same.png

2

master of orion

Oguzhan Ertugrul

52

118

up.png

3

Galatasaray17

Batuhan Tinar

59

116

up.png

4

zpb A2

zeynep ergun

52

115

up.png

5

AC Cemaat

Mustafa Şahan

55

112

up.png

6

KB2012

kivanc bilgeman

59

111

up.png

7

sekerspor

kivanc kocak

58

109

up.png

8

Pendikspor

Yunus Bogazliyanli

55

107

up.png

9

DeLorean

Can Pugaça

52

106

up.png

9

Morselona

Cem Sirel

51

106

up.png

9

Olaylar II

XII

56

106

up.png

9

Atakan

Atakan Önel

49

106

up.png

9

Winning Fifteen

sercanulker

49

106

[/TABLE]

:ayatollah:

nasıl beyler kadrom

neur

evra

lescott

mexes

corluka

sneijder

wilhemsonn

pouksen

gomez

ronaldo

ibrahimovic

kaptan:ibra

yarın 5 oyuncum oynuyor

Grup maçları bittikten sonra takımı yeniden düzenlemek için willcard hakkı tekrardan verilecek mi?

Benzemayi kaptan yaptim, 16 puan aldim. Simdi isvec ve irlanda oyuncularimi satcam. Toplam 61 puan aldim

şimdi yeniden kadroyu silip tekrar takım yapabilirmiyiz ayrıca oyuncu nasıl satılır???

şimdi yeniden kadroyu silip tekrar takım yapabilirmiyiz ayrıca oyuncu nasıl satılır???

Yukarida "Matchday 3" yazisinin altinda "Make Transfers" yaziyor, orda oyuncularin yaninda "X" isaretine basarsan, oyuncuyu satmis oluyorsun. Yanindaki listedende yeni oyuncu alabiliyorsun.

---

Benimde bir kac sorum var:

1. Ingiltere mi Ukrayna mi? Hangi takimdan oyuncular daha cok puan getirir sizce?

2. Silva mi Iniesta mi?

3. Irlanda/Isvec oyuncularimi satam mi?

elenen takimlar isvec ve irlanda son macta su ana kadar oynamayan adamlari oynatabilir.

transfer yaparken 3. maclarda kadronuzda olmasi icin bugun 21:30 a kadar yapmalisiniz transferleri.. 1 hakkiniz var. 1 den fazla her transfer icin -3 puan ceza var. eger wildcardinizi kullanmadiysaniz bu turda kullanin( grup maclari bitince sinirsiz transfer hakki var zaten) kullanmak icin transferleri yaptiktan sonra onaylama ekraninda play wildcard diye bir sey var ona basip ondan sonra confirm diyorsunuz. wildcardi kullaninca istediginiz kadar transfer yapabilirsiniz.. turnuva boyunca 1 kez wildcard hakkiniz var.

kisaca ozetledim tekrar tekrar sorulmasin diye :)

elenen takimlar isvec ve irlanda son macta su ana kadar oynamayan adamlari oynatabilir.

transfer yaparken 3. maclarda kadronuzda olmasi icin bugun 21:30 a kadar yapmalisiniz transferleri.. 1 hakkiniz var. 1 den fazla her transfer icin -3 puan ceza var. eger wildcardinizi kullanmadiysaniz bu turda kullanin( grup maclari bitince sinirsiz transfer hakki var zaten) kullanmak icin transferleri yaptiktan sonra onaylama ekraninda play wildcard diye bir sey var ona basip ondan sonra confirm diyorsunuz. wildcardi kullaninca istediginiz kadar transfer yapabilirsiniz.. turnuva boyunca 1 kez wildcard hakkiniz var.

kisaca ozetledim tekrar tekrar sorulmasin diye :)

Arda, yazıyı ana konuya ekle bence. Bir daha yazmak zorunda kalmayalım :eek:

ilk maçlar sonunda torres, gomez ve walcott'u çıkarmıştım kadrodan, ikinci maçlarda tores ve gomez 2 gol, walcott ise 1 gol ve 1 asist, Tebrik ediyorum kendimi :)

Üst Alt