Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan - Türkiye | 15 Kasım | 21.05 | ATV

Ironi yapiyorum kardes nereye aliyoruz.

Cevap: Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan - Türkiye | 15 Kasım | 21.05 | ATV

-------------Umut Bulut-------------Burak Yılmaz------------

Caner Erkin-------------Hamit Altıntop-----------Gökhan Töre

------------------------Mehmet Topal-----------------------

İsmail Köybaşı--Egemen Korkmaz--Ömer Toprak--Sabri Sarıoğlu

-------------------------Tolga Zengin-----------------------

Sinan Bolat, Hakan Balta, Gökhan Gönül, Selcuk İnan, Ozan İpek, Kazım Kazım, Halil Altıntop

:yenieek:

En cok atv sovmustur ilk maca.. Bu macin yayin hakkini aldi ya. .

federasyonun hiddink den hala medet ummasina inanamiyorum!

maca td'siz cikalim, daha fazla sansimiz olur...

TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

@ @rahmibasaran bence iddianame açıklandıktan sonra karar verilecek sezon sonuda da düşüş olacak.

3 dakika önce »

@ @ercanerol onlar zaten gelirdi onlara sırf manajerlik konusunda suçlamalar var. şike değil.

4 dakika önce »

@ @ercanerol o konuda haklısınız bence.

5 dakika önce »

@ @ercanerol operasyonu pazar gününe alıyor. Eğer mosturoğlu bu operasyondan bilgi edinseydi, ertesi günü şu an içeride olanların 70% firardı

6 dakika önce »

@ @ercanerol diye plis memurları onu uyutuyor. o da Aziz başkanı arayarak " bizmle ilgil değil başkanım " diyor. KOM şube pazartesi yapacağı

7 dakika önce »

@ @ercanerol operayon yapılmadan bir gün evvel mosturoğlu emniyete gigyor ve bilgi almak istiyor ona " efendim bu sarıyer dosyasınla ilgili"

8 dakika önce »

size her zaman söyledim. Volkanı Belçika istihbaratı kıskaça aldı bundan 4 ay evvel Almanya maçın da yaptıkları nı görenler bunu anlar.

9 dakika önce »

@ @UA_EserYELKENCI her fenerbahçeli Volkan karekterinde değildir bence.

10 dakika önce »

@ @ercanerol orada da haklısınz bence Deniz feneri dosyasını birileri ört baz etmek istiyor.

12 dakika önce »

ZAMBİA, RODEZYA, PAPUA YENİ GENE, BURUNDİ, FENERBAHÇE CUMHURİYETİ üçüncü dünya ülkeleri milli takımları.

13 dakika önce »

dünkü rezaletten sonra artık FENERBAHÇE CUMHURİYETİ kendi milli takımını kursun ve PAPUĞA YENİ GENE ile ilk milli maçını yapsın.

14 dakika önce »

Aziz beyfendinin ve Şefik beyin görüşmelerini gün içi aktaracağım .

15 dakika önce »

Fenerbahçeliler alır diye ŞİKE konusunu ön sayfaya taşımışlar.

16 dakika önce »

Bakıyorum ULUSALCILAR, ERGENEKONCULAR, BALYOZCULAR, hepsi Fenerbahçeyi RANT olarak kullanmaya çalışıyor. SÖZCÜ gazetesi bile 10 kasım da

16 dakika önce »

Umutlanayım diyorum,diyorum da umutlanmamıza sebep olacak tek bir pozitif olay yok takımda.Leş ki ne leş.

daha fazla rezil olmayız umarım

Üst Alt