Euro 2012'de Hangi Takım Şampiyon Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012'de Hangi Takım Şampiyon Olur?

Cevap: Euro 2012'de Hangi Takım Şampiyon Olur?

Kalp'im her zaman'ki gibi Türkiye olmazsa mutlaka Ispanya-Portekiz iNSALLAH

Onlar'da olmazsa Almanya olmasin'da kim olursa olsun !

Hollandayi büyük favori olarak görüyorum. Almanya artik 2006 dan beri güzel futbol oynamaya basladi, ama artik sanslari yok, eskiden b.ktan futbol oynarlardi, ne olup olursa yenerlerdi, artik o sanslari yok nedense.

Polonya yi da kücümsemek istemiyorum, güzel bir jenerasyon yakaladilar, B Dortmund dan üc futbolcu, kale saglam ceyrek final en az olabilir

bu sene favorilerin degil daha cok mazlumların senesi olarak goze carpıyor

bakınız: şl'de real ve barcanın elenmesi, olynin eurolig şampiyonu olması ...

almanya ve spanyaya gore daha mazlum olan hollanda yada turevi bir takım olur bence

Bence Almanya olacak, Hollanda'nın da ne yapacağı belli olmaz. Ama tabiiki kalbimiz Çek Cumhuriyeti ve İsveç'ten yana :D

Almanya her zaman olduğu gibi turnuva takımlığını gösterecektir ama benim favorim İspanya.

Not: İspanya ve Almanya gibi spor eğitimini çocuk yaşlardan başlatsak bu ülkeler ile 5-6 sonra yarışacak konuma geliriz. Tabi bu bir devlet politikasıyla olur. Örn: İspanya neredeyse sporun her alanında son büyük turnuvaları kazandı.

İspanya - Almanya finali olur bence.Ama kupayı hangisi alır tahmin etmek zor.

Ev sahiplerinden birinden süpriz bekliyorum ben kupayı alamasalarda en az yarı final yapacaklardır.

Favorim ise Hollanda ve Almanya.

İspanya için çöküş turnuvası olabilir.

Üst Alt