EURO 2016 Adaylık Dosyası teslim edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2016 Adaylık Dosyası teslim edildi

Cevap: EURO 2016 Adaylık Dosyası bugün teslim edildi

Belki o zamanın şartları onu gerektiriyordu.Berlin'de 1916'da yapıldı mesela.Ben Atatürk Olimpiyat Stadının gerekli prosedürlere uygun olduğunu düşünyorum.En azından mantıklı düşünmek gerekirse kimse biraz daha uzak olsun diye uğraşmaz.Yani kriterlere uygun hazırlanmıştır.:)

Bence Atatürk Olimpiyat'in projesini cizen adam alkollüydü :asd:

Tepenin üstüne stad dikiyorlar 4 tarafida acik. Hic biride düsünmezmi burasi cok rüzgarli bir yer, burda futbol felan oynanmaz kapali olmadigi sürece :rolleyes:

Bence Atatürk Olimpiyat'in projesini cizen adam alkollüydü :asd:

Tepenin üstüne stad dikiyorlar 4 tarafida acik. Hic biride düsünmezmi burasi cok rüzgarli bir yer, burda futbol felan oynanmaz kapali olmadigi sürece :rolleyes:

+ Hiç de estetik değil. Güzel bir şey olsa, "ulan rüzgar olsun nolacak, mis gibi stat" dersin. Evde 1 hafta çalışsam daha iyisini yapardım.

İlk önce Türkiye statlarındaki çimleri düzeltsinler. Bir söz vardır.

Ayranı yok içmeye kapsız gider ....... .

Bunu diyen insandan ne beklenir.Stadları devlet yapar,çim hasarlarını klüp yapar.Arada fark var.Nasıl bir bağlantı kurdun anlamak güç.

Sen bu mantıkla gidersen hayatın boyunca kaybeden olursun.

+ Hiç de estetik değil. Güzel bir şey olsa, "ulan rüzgar olsun nolacak, mis gibi stat" dersin. Evde 1 hafta çalışsam daha iyisini yapardım.

Aynen baska Olimpiyat stadlarina bakiyorum en azindan estetik olarak cok güzel duruyorlar

Rüzgar kolay iş hallederiz.

Rüzgar isi kolay kale arkalarina tribünler eklenir ve yeni bir cati yapilir

Zaten TFF'nin Uefa'ya gönderdigi projede öyle yapilmis

bbb4acd1da62427da0ed0c3045609b7f.jpg

e6b38af026c94f6aa9e43eb4be57ae09.jpg

stad7.jpg

stad10.jpg

Bunu diyen insandan ne beklenir.Stadları devlet yapar,çim hasarlarını klüp yapar.Arada fark var.Nasıl bir bağlantı kurdun anlamak güç.

Sen bu mantıkla gidersen hayatın boyunca kaybeden olursun.

Hadi mantık çalışıtıralım dostum. Bakalım kim yolda kalacak.

TFF u denetlese statları ve belli bir standart koysa zemin için ve bütün statların zeminin altına ısıtma sistemeni zorunlu olarak yaptırtsa bu sorunların çoğu aşılır.

Örnek sivasın stadı geçen sene buzun üstünde futbol oynanıyordu. Şimdi Türkiyenin en iyi zeminleri arasında. NEDEN biliyormusun alttan ısıtma sistemine sahip. Türkiyede bozuk zeminlerin çoğu hava koşulları yüzündendir. OK . Ama sen denetleme mekanizmasının Türkiyede ne kadar zayıf olduğunu anlayamassın.

Bu arada TFF da devletin bir kurumudur. Bunada söyleyimde bilgi ağıcın genişlesin.;)

Hadi mantık çalışıtıralım dostum. Bakalım kim yolda kalacak.

TFF u denetlese statları ve belli bir standart koysa zemin için ve bütün statların zeminin altına ısıtma sistemeni zorunlu olarak yaptırtsa bu sorunların çoğu aşılır.

Örnek sivasın stadı geçen sene buzun üstünde futbol oynanıyordu. Şimdi Türkiyenin en iyi zeminleri arasında. NEDEN biliyormusun alttan ısıtma sistemine sahip. Türkiyede bozuk zeminlerin çoğu hava koşulları yüzündendir. OK . Ama sen denetleme mekanizmasının Türkiyede ne kadar zayıf olduğunu anlayamassın.

Bu arada TFF da devletin bir kurumudur. Bunada söyleyimde bilgi ağıcın genişlesin.;)

Ben stadların zemini kötü olsun denetlenmesin falan mı dedim?

Sen demişsinki önce zemini yapsınlar sonra aday olsunlar tarzı konuşmuşsun.Nasıl bir alaka vardır.Stad zemini sorundur evet ama bu bizim euro2016'ya katılmamıza engel midir?

Sen bana saldırmışsın ama kendi kafanda saçma bir olayı görüp onun üzerinden gelmişsin.Sen daha konunun ana mekanizmasını anlayamamışsın.Ben seninle ne derece mantık çalıştırabilirim ki.?

Ben zaten final oynansın demiyorum , bu stadın turnuvada olması muhakkak gerekiyordu , gerek jeopolitik gerek Türkiyenin tanıtımı açısından

Bir şehirde en fazla iki stadyum olur zorunluluğu var.Atatürk Olimpiyat cepte.Diğeri kim olacak.Türk Telekom Arena mı SSS mi?

Ben stadların zemini kötü olsun denetlenmesin falan mı dedim?

Sen demişsinki önce zemini yapsınlar sonra aday olsunlar tarzı konuşmuşsun.Nasıl bir alaka vardır.Stad zemini sorundur evet ama bu bizim euro2016'ya katılmamıza engel midir?

Sen bana saldırmışsın ama kendi kafanda saçma bir olayı görüp onun üzerinden gelmişsin.Sen daha konunun ana mekanizmasını anlayamamışsın.Ben seninle ne derece mantık çalıştırabilirim ki.?

Sende benim ne söylemek istediğimi anlamamışsın o cevabın altındaki ; Ayranı yok içmeye kapsız gider ...... sözcüğünün anlamını araştır bakalım ne demek istediğimi anlarsın. Bu sözüm federasyona ilk önce kurumun görevlerini yerine getirsin ondan sonra böyle organizasyonlara el atsın.

Bir şehirde en fazla iki stadyum olur zorunluluğu var.Atatürk Olimpiyat cepte.Diğeri kim olacak.Türk Telekom Arena mı SSS mi?

Şükrü Saraçoğlu stadyumu diğer 2 stada göre birçok ulaşım avantajına sahip. metrobüs kapısına kadar getiriyor, marmaray projesinin yeni yapılmakta olan 3'lü tren hattı ve söğütlüçeşme tren garı da stadın dibinde, yürüme mesafesinde otobüs ve minibüs hatları var, hatta deniz otobüsü ve vapur iskelesi yakınında, ayrıca şu anda kartal'a kadar tünel çalışmaları tamamlanmış ve e5 altından giden anadolu metrosu da 1-2 yıla kalmadan hizmete girecek.. otopark sıkıntısı çok kolay aşılabilir çünkü hemen yanında koskoca salı pazarı var. buraya yeraltı otoparkı yaparak kapasite 3-4 kat artırılabilir. stad alışveriş ve eğlence mekanlarına yakın, bağdat caddesi, kızıltoprak, Fenerbahçe, kalamış, caddebostan sahil şeridi ve moda size tam anlamıyla bir maç günü eğlencesini sunacak mekanlarla dolu.

İstanbul Avrupanın 1. Dünyanın 5.büyük metropoli , ve bir şehri ikiye bölen iki kıtayı ayıran boğaz Dünyanın hiçbir yerinde yok Avrasya diye diye bir taraflarımızı yırtıyorduk yıllarca , Boğaz köprüsünü trafiğe kapatıp tenis bile oynattık üzerinde alın size işte fırsat , İstanbulun bir ayrıcalığı olmalı Avrupanın bir çok ülkesinden büyük bir şehrin 1’i diğer yakada olmak üzere 3 stadla bu turnuvaya dahil olması gerekir , hemde olimpiyat ve seyrantepenin üzerindeki maç yoğunluğunuda bir nebze olsun üzerinden almış olur ,

Bakın ne güzel sloganda hazır 2 Kıta , Tek Şehir

Sende benim ne söylemek istediğimi anlamamışsın o cevabın altındaki ; Ayranı yok içmeye kapsız gider ...... sözcüğünün anlamını araştır bakalım ne demek istediğimi anlarsın. Bu sözüm federasyona ilk önce kurumun görevlerini yerine getirsin ondan sonra böyle organizasyonlara el atsın.

Ben zaten sana bunun cevabını soru yoluyla vermişim.Demek istediğime gel sen.Ben diyorumki saha zemini halledilir ,Euro2016'ya katılmamıza engel değildir.Neden engel olsun bunuda bir açıkla.

Dünya Kupası neden Afrika'da o zaman.Afrika'da statların zemini çok mu şahane.

Üst Alt