EURO 2016 Fransa'da yapılacak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2016 Fransa'da yapılacak

Cevap: EURO 2016'nın açıklanmasına son 1 gün

UEFA'dan son dakika açıklaması:

size şampiyonluk yok, alın bununla idare edin!

azize2.jpg

:D

"Haydi Bastır Norveç" çiler ve "içimizdeki irlandalılar" biz ne kadar istiyorsak onlar da o kadar istemiyor... :mad:

Insallah Turkiyem alir bu organizasyonu umidim cok :) :)

Sarkozyde yarin genevreye gidiyor herif baski yapacak belli ulan kurtulmadik sundan bee :mad:

Sarkozy,yarın destek için Cenevre'ye gidiyormuş.Bunlar önemli adımlar,bizi de temsil için önemli birileri orada olmalı.Önemli lobi çalışmaları içindeler.

Sİz inanıyormusunuz bize vereceklerine , ben inanmıyorum. Verirlerse de sürpriz olur. Fena olur , çığır açar.

Gül gidiyormuş bizden. Recep Bey de online konferansla katılacakmış.

şükrü saraçoğlu neden yok euro 2016'da ? Bulunduğu konum yüzünden mi ?

bunu bilmiyordum.

Bir şehirde en fazla 2 stad olabilir.Ve de finalin yapılcağı stad 80.000 üzeri seyirci kapasiteli olmalı.Bu yüzden Olimpiyat mecburi seçildi.Aslantepe ve Saraçoğlu arasında seçim yapıldı.Aslantepe UEFA standartlarına daha uygun olduğu için seçildi.

France 98'de aldı ya 12 yılda bir 2. büyük organizasyonu vermezler umarım...

şükrü saraçoğlu neden yok euro 2016'da ? Bulunduğu konum yüzünden mi ?

bunu bilmiyordum.

Her şehirden 2 stadda maçlar oynanacak.

Haliyle Olimpiyat ve Aslantepe ; fb stadından daha modern stadlar.Eğer 3 stadda oynansaydı muhtemelen fb stadı da alınırdı(tabi ki yine standartlara uygun hale getirilerek...çevre falan artık nasıl olacaksa) )

Şimdi bunu îdrak etmede güçlük çeken yarım akıllı bazı fb'liler hala "büyüklük" kompleksiyle verilmeyişini başka nedenlere bağlayarak Türkiye'nin kazanmasını istemiyorlar.

Ne acı değil mi komplekslerin,düşünme kapasitesinin önüne geçmesi?!

Her şehirden 2 stadda maçlar oynanacak.

Haliyle Olimpiyat ve Aslantepe ; fb stadından daha modern stadlar.Eğer 3 stadda oynansaydı muhtemelen fb stadı da alınırdı(tabi ki yine standartlara uygun hale getirilerek...çevre falan artık nasıl olacaksa) )

Şimdi bunu îdrak etmede güçlük çeken yarım akıllı bazı fb'liler hala "büyüklük" kompleksiyle verilmeyişini başka nedenlere bağlayarak Türkiye'nin kazanmasını istemiyorlar.

Ne acı değil mi komplekslerin,düşünme kapasitesinin önüne geçmesi?!

baba boklu dere var orada kucukken kurbagalara bakardik karsidan karsiya gecen:)

orasi duzelmez uefaya rezil olmayalim diye vermemislerdir:)

Arkadaşlar sonuç saat kaçta ve hangi kanala yayınlanaca ?

Bilgisiolan paylaşırsa sevinirim.

baba boklu dere var orada kucukken kurbagalara bakardik karsidan karsiya gecen:)

orasi duzelmez uefaya rezil olmayalim diye vermemislerdir:)

Ben de yanına ekledim zaten : artık nasıl düzenlenecekse çevre diye :)

2 tane tribünle stadı büyütmüşler,üstünü de defter kaplar gibi örtmüşler,adına da "elit stad" demişler.

Şükrü Gecekondu stadına "elit" diyene ben "çek-git" derim :)

Üst Alt