EURO 2016'nın En Zayıf Takımı Türkiye! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2016'nın En Zayıf Takımı Türkiye!

O yüzden dedim, koyun su kadroya Servet, Aykut Demir, Egemen Korkmaz, Gökhan Töre gibi adamlar diye, ama dinleyen yok. Birde bir Alpaslan Öztürk beklenildigi gibi gelisse ive Emre Can´da dahil olabilseydi takima, ne güzel takim olurdu be.

Tabi ayı olsaydı ilk 5 e zıplardık bence.Ozanla açığı kapatmaya çalıştık fakat olmadı.Sonuçta herif boz ayı yerini kimse tutamaz.

Adamlar gayet iyi oynadi dün. Adamlar 10 kisi kalmalarina ragmen ikinci yarida bulduklari pozisyonlari cömertce harcamasalardi belki de kazanabilirlerdi.

rakipler aynı değil oyuncu kadrosu falan biz arnavutlardan iyiyiz diye düşünüyorum herkesin kendi fikri tabi

edit: yani isviçrenın yarı finale cıkma ihtimali bence yok ama hırvatlar benım yarı final favorilerimden

Dün arnavutluk yerinde biz oynayıp 10 kişi kalsaydık,İsvicre 5 lerdi bizi.Arnavutluk bile 10 kişi iyi oynadı.Tartışmasız şuana kadarki oynanan maçlarda en berbat takım biziz.

20 senede 3 turnuvaya katılmış takım biz bitti demeden bitmez diye aptalca bi slogan çıkarıyo ortaya.Ben Alman,Fransız,İspanyol falan olsam kıçımla gülerim bunlara.Ne zannediyolar ki bunlar kendilerini merak ediyorum.Biz bitti demeden bitmezmiş.Bok gibi gruptan kıç zoruyla Kazakistan sayesinde 3. olduk biz bitti demeden bitmez diyolar.Hak angutlar ya.Öyle kendini dev aynasında görürsen fena yaparlar adamı.

20 senede 3 turnuvaya katılmış takım biz bitti demeden bitmez diye aptalca bi slogan çıkarıyo ortaya.Ben Alman,Fransız,İspanyol falan olsam kıçımla gülerim bunlara.Ne zannediyolar ki bunlar kendilerini merak ediyorum.Biz bitti demeden bitmezmiş.Bok gibi gruptan kıç zoruyla Kazakistan sayesinde 3. olduk biz bitti demeden bitmez diyolar.Hak angutlar ya.Öyle kendini dev aynasında görürsen fena yaparlar adamı.

En başından beri aynısını diyorum. Çok şımardık. Öyle "Biz Bitti Demeden Bitmez" havasına girersen bugünkü gibi rezil olursun. Dua edelim bugün 1 tane yedik, 5 tane de yiyebilirdik.

---------------------Volkan------------------------

Gökhan G.-----Semih----Hakan B.------Caner

----------------Ozan------Olcay------------------

---------------------Oguzhan----------------------

Emre Mor--------------------------------Volkan Sen----

--------------------Cenk Tosun----------------------

4-2-1-2-1

Hakan Calhanoglu, Nuri, Selcuk cok duragan ve mücadele etmeyen oyuncular bunlar takima ayak bagi olur sadece, Arda ise eski Arda degil.

Mehmet Topal konusunda herkes Copy Past yapiyor. Aslinda Fransaya, Mehmet Topal en son önemli Islanda, Cek Cumhuriyeti, Hollanda maclarinda yedek birakildigi icin gelebildik.
Daha önceki bircok puan kaybettigimiz maclarda Topal hep kadrodaydi. Mehmet Topal Orta sahada agir kaliyor, rakibe yetisemiyor, rakibi kovalayamiyor, pres yapamiyor, rakipten top calamiyor, mücadelesi zayif, sürekli gereksiz yan pas yapiyor.

arda adaşina bile acimiyor. Yaptiği 11 ibretlik. mesaji benim uykumu getirdi

Bu da olabilir

---------------------Volkan------------------------

Gökhan G.-----Semih----Hakan B.------Caner

----------------Ozan------Oguzhan------------------

---------------------Arda---------------------

Emre Mor--------------------------------Volkan Sen----

--------------------Cenk Tosun----------------------

4-2-1-2-1

Turnuvanın kilo olarak en zayıf takımıyız ama en hantalda takımıyız çok çelişkili

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt