Euro 2020 D Grubu M:1 | İngiltere 1-0 Hırvatistan | MS | 13 Haziran | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 D Grubu M:1 | İngiltere 1-0 Hırvatistan | MS | 13 Haziran | TRT 1

Teknik beceri anlamında Hırvat orta sahası baya üstün. Fizik olarak da karşılık verebilirler. Ben Hırvat galibiyetine daha yakınım. Özellike Brozovic müthiş sezon geçirdi. Performansını merak ediyorum. Rebic-Perisic vs tamamlayıcı oyuncuları da çok iyi. Güzel maç olacak gibi.

1623587698726.png

bradaric yedek kalmış yerine 19luk gvardiol oynuyor
lillde de yedeğe düşmüştü. Kiralama teklif etsek kabul eder lille aslında

guzel mac olacaktir...
ingilitere de hoca garip tercihler yapmis.
sag tarafta oynayan trippier'i sol beke koymus. sasirdim.
ilk 11i ilk gordugumde defansif guvenligi on planda tutan bir 11 oldugunu gozlemledim.
grealish'i gormek isterdim ilk onbirde.
macin 2.yarisinda hem kendisi hemd everton da iyi bir sezon performansi sunan ofans bolgesinde ingilizler adina x faktor olarak gordugum calvert levin d , oynarlarsa maci ingilizere getirirler sayet skor istedikleri gibi degilse.

hirvatlar onde baski yapacak 3luyu tercih etmis.bol pres, fiziksel bogusma ,hiz vs....
benim kendileri adina sasirdigim oyuncu tercihi ise, glasgow ile cok iyi bri sezon geciren ve milli takimda da oncelik yazilan barisic'in yedege cekilip, dinamo z nin 19luk caylak josko gvardiol'in formayi kapmasi oldu....
son hazirlik macinda oyuna sonradan girip cok iyi izlenim vermisti, begenmistim... yeteneginden ve kumasindan ayrik ; boylesine yuksek bir macta ilk tercih olmalimiydi yoruma acik. iyi bri performans sunarsa formayi bri daha birakmaz, aksi takdirde hoca zaten elestirilecek barisic'i yedege cektigi icin...

keyifli bir mac olsun dilerim.

Üst Alt