Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:7 | Türkiye 1-0 Arnavutluk | MS | 11 Ekim | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

160px-UEFA_Euro_2020_Logo.svg.png

799.png
1524776345132-png.21146
752.png

s-8c4d22200c5b8bf94dcfc4dee39383f13ced14e1.jpg

EURO 2020 Elemeleri H Grubu 7.Hafta
Türkiye - Arnavutluk
Ülker Stadyumu
11 Ekim 2019 Cuma
21.45
TRT 1

Final maci diyebiliriz. Izlanda-Fransa macindan istedigimiz skor cikar, biz de Arnavutlari yenersek bu is tamamdir ama zor mac. Bizim hic bir hücum oyuncumuz suan formda degil. Deniz'i Ersun bile oynatmak istemiyor. Yusuf pek oynamiyor. Calhanoglu zaten yüzyilin balonu. Kenan Karaman düz oyuncu ve skor katkisi düsük. Efecan kapasitesi belli olan bir adam. Cenk oynamiyor. Enes yaramaz. Burak sakatliktan yeni cikti. En hareketli adamlari kullanmak lazim. Kanat oyunuyla pek gidemeyiz.

Mert
Zeki Kaan Merih Umut
Mahmut Abdülkadir
Efecan Irfan Yusuf
Burak​

Son dönemlerde hocası yönetimi kadrosu vs Milli Takım = Galatasaray düşmanlığı olduğu için izlemiyorum. Bu takım; Ampute Milli takım veya 12 dev adam gibi milli bir his uyandırmıyor içimde. Yenilsek veya elensek üzülmem.

Son dönemlerde hocası yönetimi kadrosu vs Milli Takım = Galatasaray düşmanlığı olduğu için izlemiyorum. Bu takım; Ampute Milli takım veya 12 dev adam gibi milli bir his uyandırmıyor içimde. Yenilsek veya elensek üzülmem.

12 dev adamın da bir his uyandırması çok makul değil. Zira Hidayet’in sirkine döndü.

Efes düşmanlığına Larkin’i bile milli yapmak istemiyorlar.

Adamlar o küçümsediğimiz kadrolarıyla sadece doğru oyun neticesinde bizim İzlanda'ya ömür billah atabildiğimiz kadar gol attı tek maçta. Bizde tarihin en iyi jenerasyonlarından biri olsa da teknik direktörlük dokunuşu namına bir şey olmadığı için işin ilk maçtaki kadar kolay olacağını sanmıyorum. Erken gol bulamazsak puan kaybeder, İzlanda'ya 3 puan maçına çıkıp yenilip eleniriz. Türk futbolunun gerçekleri bunu gerektirir.

Burak-Cenk uyumu iyiydi geçen maçlarda

Cenk tek olunca formsuz olduğu için çok göze batıyordu

Ayrıca kalede riske girmez büyük ihtimal ama Uğurcan ilk hak eden kaleci bana göre

Kazanmak zorundayız başka ihtimal yok

Fransa maçının daha konusu yok herhalde ondan buraya yazıyorum. Mbappe kadrodan çıkarılmış yerine bizim Plea yı çağırmışlar

sent via GSC

o maçın başlığı açılmamış ama fransa deplasmanındaki maça gidecek arkadaşlar dikkat etsinler

muhtemelen pkklılar maç önü arkası veya içinde pislik yapmaya çalışacaklardır

fransa devletinin de buna göz yumma en azındangeç müdahale etme ihtimali yüksek

Üst Alt