Euro 2020 Elemeleri Kura Çekimi | 14:00 | 2 Aralık | TRTSpor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri Kura Çekimi | 14:00 | 2 Aralık | TRTSpor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba , uluslar ligini basarisizlikla bitirerek euro 2020 yolunda 24 biletin 4 tanesini henuz ana elemeler baslamadan kaybettik . Artik 55 takim icerisinden 20 takim icerisine girmek zorundayiz

Peki prosedur nasil ? Oncelikle artik en kotu ucuncu direk elenir , yok en iyi 5 ikinci su olur bu olur yok . 5 tane 5 takimli 5 tane de 6 takimli 10 tane grup olusturulacak ve 55 takim mucadele edecek , henuz nihai seri basi ve torbalar belli degil , 5 takimli gruplarin 4 tanesinde uluslar liginin A ligindeki 4 grup lideri bulunacaklar, bunlar zaten hali hazirda seri basi olacak puanda iseler , seribasi hakki alttaki takima devrolacak

Tum gruplari ilk 2 de bitiren takimlar dogrudan sampiyonaya katilacaklar ! (Onemli ozet bilgi bu)

Bu sampiyonada ev sahibi olmayacak (ilk ve son kez) , cunku maclar avrupa ulkelerinin (+baku) hepsinde daginik sekilde oynanacak . Ev sahibi kontenjani da olmadigi icin tum takimlar ya elemelerden ya da uluslar ligi play off larindan katilmak zorundalar

Yari finaller ve final londrada wembley stadyumunda oynanacak

Bizi ilgilendirmese de artik , elemelerden katilan 20 takima ek olarak son 4 takim (elemeler tamamlandiktan sonra) uluslar ligi gruplarinda basarili olan ama elemelerde ilk 2 ye giremeyen takimlar arasinda oynanacak play off lar ile belirlenecek . Her takim (toplam 16) once bir yari final (tek mac) oynayacak , basarili olan 8 takim son bir final maci oynamak suretiyle kazanan 4 takim da elemelerdeki 20 takima eklenecek

Sorularinizi iletebilirsin ama basligimi luzumsuz muhabbetlerle , yok tupcunun takimi , bu benim milli takimim degillerle kirletmeyin . Bunlar defalarca konusuldu , bilinen seyler , surekli ayni sacmaliklari okumanin kimseye faydasi yok

Admin arkadaslar da lutfen gosterilen emege saygisizlik edilmesine musade etmesinler cunku burada size 2020 hazirana dek surecek bilgi bankalari sunuyorum , istifade etmek isteyenler olabilir , o yuzden gundelik tartismalarin yeri olmasin rica ediyorum

@Keramettin TANRIVERDİ
@Emrah Yıldırım
@GSC Root
@Danyal Artemis
@Melih Açıkgöz

Sinan Bey'in emeğine sağlık. Yeni sistem kafamda pek oturmamıştı. Bu konu aydınlatıcı oldu. Teşekkürler. TFF değiştiğinde, milli takımı doğru düzgün insanların yöneteceği zaman takip etmeye başladığımızda bu bilgiler ışığında turnuva sürecini takip edebilirim.

Zira;

Şu an gerçekten bu takım zerre beni ilgilendirmiyor. Dün 3-0 kazansaydı da 0-5 yenilmiş olsaydı da şu anki duygulara sahip olurdum. Akşamki ATP Master finali daha çok heyecan verici.

Buna katılmak lazım yaw.Turnuvayı alacağız diye inat etmesek 2-3 maç da İstanbul'a verirlerdi hoş olurdu.

İsviçre,Bosna,Estonya,Moldova ve San Marino'lu 6'lı grup iyi olur.

5dea2cb0d5.png

Bilgilendirme için teşekkürler. Demirörenspor'u tutmuyorum o yüzden inşallah Demirörenspor'un sonuncu olacağı bir gruba denk geliriz.

Size bir sorum var , sizce olusturulacak 10 tane grubun ilk 2 ye girecek olanlarin direk turnuvaya gidecegi sistemde , asagidaki 24 takimdan hangileri direk olarak gidemez yani ilk 2 ye giremezler

Geri kalan takimlari yazmadim (orn yunanistan sirbistan finlandiya vs yok burada) , oradan girenler olursa buradan eksilebilir haliyle ama su 24 takimdan kesin gidenler diye dusundukleriniz disinda hangileri gidemez sizce

Hollanda
Fransa
Almanya
Isvicre
Belcika
*Izlanda
Portekiz
Italya
*Polonya
Ingiltere
Ispanya
Hirvatistan

Ukrayna
*Cekya
*Slovakya
Rusya
Isvec
*Turkiye
*Bosna
*Avusturya
*K Irlanda
*Danimarka
*Galler
*Irlanda cum

Yanlarina * koydugum 11 takimin direk katilamayacagini ongoruyorum ama 20 den geriye 9 takim kaliyor o zaman direk gidemeyecek olan

Geri kalan surpriz takimlar asagida

Israil
Iskocya
Finlandiya
Macaristan
Yunanistan
Norvec
Bulgaristan
Slovenya
Sirbistan
Romanya

O 11 takimin kaci bu surpriz takimlarca doldurulur , kaci yanina * koysak da yani begenmesek de yine de kendini bir sekilde ilk 2 ye atarlar

Fikirlerinizi bekliyorum

Buna katılmak lazım yaw.Turnuvayı alacağız diye inat etmesek 2-3 maç da İstanbul'a verirlerdi hoş olurdu.

İsviçre,Bosna,Estonya,Moldova ve San Marino'lu 6'lı grup iyi olur.

5dea2cb0d5.png

Polonya, Galler, Türkiye, Kıbrıs, Cebelitarık ve San Marino gibi bir grup gelirse bir ihtimal ilk 2'ye gireriz. Yoksa Euro 2020'ye katılmak koca bir hayal. Özellikle milli takım, Tüpçü Yıldırım Demirören ve bunak Lucescu yönetiminde kahır takım, eziyet takım olduktan sonra.

Ustat o tip bir grup katsayilar ve seri basi sisteminden dolayi mumkun degil , zaten ben bizim cikma sansimiz adina sormadim , su tepe 24 takim + 10 tane kismen surpriz takimin hangi 20 tanesi direk ilk 2 ye girer hangileri giremez , o konuda yorum istedim

Cunku 20 takim ciddi bir rakam . Kotulerin de iyileri oyle ya da boyle girecekler bir siralamaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt