EURO 2020 Şampiyonluk Oranları Duyuruldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
full kadro gidersek, gruplara göre çıkma imkanımız çok yüksek.

kimse sevmese de hocanın da etkisi çok olacak takıma.

Bu gruptan başka kimse bizi bu şekilde çıkaramazdı. Fransayla kafa kafaya gittik
Gruptan çıkma başarısını küçümsemek istemem ama bence epey de şanslıydık dönem dönem. Şans da lazım tabi.

Takım daha yeni yeni birbiriyle oynuyor. Bence beklentileri yüksek tutmadan turnuvanın keyfini çıkarmaya bakmak lazım. Bir maça gitmeyi düşünüyorum güzel bir şehire düşerse bizim maçlardan biri.

sent via GSC

almanyaya 20 euro basıyorum
Almanya turnuva takımıdır tabi ama yine de bir yerden sonra tıkanıyorlar kilidi açamıyorlar.

Hâlâ ideal ilk 11'i tamamen bulamadılar. Forvet eksikliği çok bariz belli oluyor, benim bir Bayern taraftarı olan arkadaşım her zaman der keşke Lewandowski Alman olsaydı diye.

Werner ile olacak iş değil. Gnabry de forvet değil zaten, gol atıyor tabi ama en ileri uçta tek başına oynayacak bir tip değil. Klose dan sonra adam akıllı forvet çıkaramadılar.

sent via GSC

Almanya turnuva takımıdır tabi ama yine de bir yerden sonra tıkanıyorlar kilidi açamıyorlar.

Hâlâ ideal ilk 11'i tamamen bulamadılar. Forvet eksikliği çok bariz belli oluyor, benim bir Bayern taraftarı olan arkadaşım her zaman der keşke Lewandowski Alman olsaydı diye.

Werner ile olacak iş değil. Gnabry de forvet değil zaten, gol atıyor tabi ama en ileri uçta tek başına oynayacak bir tip değil. Klose dan sonra adam akıllı forvet çıkaramadılar.

sent via GSC
keşke basmasaydım

Belçika İtalya ve İngiltere bu 3 ünden biri kazanacak da bakalım kim kazanacak. Belçika büyük maçları kaldırabilir mi göreceğiz. Bu 3 takıma biner tl basacaksın italya gelirse soluğu karaköyde alacaksın

Üst Alt