EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya 84-83 Türkiye | 4 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya 84-83 Türkiye | 4 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya 84-83 Türkiye | 4 Eylül | Maç Sonucu

İspanya, Türkiye, Litvanya, Sırbistan, Almanya ve Fransa gibi ilk 6'ya oynaması neredeyse kesin olan takımları ilk 2 gruba sokan kimse ona da sevgilerimi iletiyorum.

bugün litvanyanın yenmesi lazım. ispanyaya karşı sansımız olur.

1.İhtimal > Bu aksam Litvanya İspanyayı yenecek . Biz yarın İspanyayı yenecegiz .

2.İhtimal > Bu akşam İspanya Litvanya maçının sonucu ne olursa olsun yarın Britanya Polonyayı yenecek . Bizde ispanyayı yenecegiz .

Elendik bence , geçmiş olsun :eek:

İspanya yense, biz İspanya'yı yensek yine de Polonya maçına bakıyoruz değil mi ?

Allah ede akşamki maç uzatmaya falan gitsin yorulsun iyice İspanyollar.Aslında onlarda çok iyi performans göstermediler inşallah yeneriz yarın:eek:

Böyle bir hakem görmedim. Tam bir skandal. Rezalet!

arkadaşlar bugün ispanya yenilirse litvanyaya. yarın bizde yenersek ispanyayı. ispanya eleniyor. nebicim grup oldu la bura:) ama bu orhun eneye güvenmiyorum. ispanyanın 3 lükleri felaketti belki sansımız olur. litvanya bir halta yarasın bugün. en azından kendi göbegimizi kendimiz keseriz. polonyanın yenilgisini beklemeyiz.

Şaka maka Polonya bizi geçerse utanırım, vallaha utanırım. Ayrıca Hem olimpiyata hem de Enes ve Emire yanarım.

Gruptan çıkmamız %5. Çıksak dahi birleşik gruptan inanılmaz dezavantajla başlayacağız.

İyi bir koç ile gelecek şampiyonalar için hazırlanmaya başlamalıyız.

Bu arada: tevfik ve tolga gibi 3-5 tinerci liseliler çete olmuşlar birbirlerinin mesajlarını beğenip alıntı yapıyorlar. Bu ergen aktivitelerini kutluyorum :D

Litvanya bize kiyak yapsada bizde zor olan ispanyollari yensek, isi zora biraktik.

İspanya elenmez kasmayın boşuna:eek:

Üst Alt