EuroBasket A Grubu 5.Maç | İspanya 57-65 Türkiye | 5 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket A Grubu 5.Maç | İspanya 57-65 Türkiye | 5 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: EuroBasket A Grubu 5.Maç | İspanya 57-65 Türkiye | 5 Eylül | Maç Sonucu

Polonya Türkiyeyi ,

GBR Polonyayı ,

Türkiye GBR yi ,

İspanya Litvanyayı ,

Litvanya Türkiyeyi ,

Türkiye İspanyayı , yendi :)

Polonya Türkiyeyi ,

GBR Polonyayı ,

Türkiye GBR yi ,

İspanya Litvanyayı ,

Litvanya Türkiyeyi ,

Türkiye İspanyayı , yendi :)

Burdan çıkan sonuç; 1-Biz türkiye olarak grubu yenilgisiz tamamlayabilirdik

2- Polonya, portekiz'den sonra grubun en dandik takımı... :D

bu gruplar oluşturulurken artık bir çözüm bulunmalı. C ve D grubunda olan takımların en iyi oyuncularından bir kadro yapsan ispanya ve sırbistanı belki yenerler.

bence 3 periyot vasattık. son periyot iyi oynadık. ama bu ispanyanında ben ne yapmak istedigini anlamadım. birde bu kerem tuncerinin dakklarını azaltsın sayın orhun ene takımın bütün motivasyonunu bu adakm kaybettiriyo.

tutku acık neden bu takımda yoktur bu sezon cok ıyı bır performans sergıledıgını dusunuyorum.

Neden rüzgarı arkamıza almışken alan savunmasına döneriz ki veya x bir oyuncumuz üst üste 3 defa bire bir hücum kullanırken kenardan müdahale gelmez?

Oyuncular şu kenar yönetimine rağmen çok büyük iş yapıyor,hepsine tebrikler.

Neden rüzgarı arkamıza almışken alan savunmasına döneriz ki veya x bir oyuncumuz üst üste 3 defa bire bir hücum kullanırken kenardan müdahale gelmez?

Oyuncular şu kenar yönetimine rağmen çok büyük iş yapıyor,hepsine tebrikler.

Maci seyredemedim fakat eger butun 4. ceyrek boyunca Ispanya'yi 2 sayida tutmussak bunda kenar yonetiminin de payi vardir heralde diye dusunuyorum. Yanlis mi dusunuyorum yoksa?

Herşeye rağmen ortaya konan enerji müthişti bana kalırsa.Son çeyrek yaptığımız savunmayı her maçın son çeyreği yapsak kimse önümüzde duramaz ama işte günümüzde olmakla ilgili bir durum.İki gün sonra nasıl bir oyun ortaya koyacağımızı kestirememek en büyük problenimiz.İspanya galibiyeti bizi Litvanya'nın 3 lü averajda üstünde tutması açısından da çok önemli oldu üst grup için.

Üst Alt