EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan 68-67 Türkiye | 11 Eylül | Elendik !

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan - Türkiye | 11 Eylül | 15.30 | NTV Spor

Kazanırsak yarı final garanti gibi bir şey. Bu galibiyetle her şey tersine dönebilir. Tabi milli takımın uzun vadede geleceği için kötü olur orası ayrı.

Ben açıkçası kazansak bile muhtemel Rusya öyle garanti bir maç değil diye düşünüyorum.

Cevap: EuroBasket E Grubu 3.Maç | Sırbistan - Türkiye | 11 Eylül | 15.30 | NTV Spor

Fransa'nın litvanya'yı yenmesi bizim için iyi oldu. Litvanya şuana kadar ispanya ve fransaya yenildi. Ev sahibi oldukları için şimdi almanyayı yenmek isteyeceklerdir.

Bu yüzden şanslıyız. Sırbistan'ı yenersek, çeyrek finale çıkarız. Çünkü litvanya'ya güvenim tam ;)

Edit:

sırbistan koçu, ispanya maçında krstic ve teodosic'i yeteri kadar dinlendirdi bizim maç için. Teodosic'i sinirlendirirsek maçın ibresi bize döner. Çünkü teodosic ayarsız bir oyuncu eğer tam performansını sergilerse bizim maçı kazanma gibi bir lüksümüz olmaz. Agresif savunma ile onu sinirlendirmeliyiz o zaman ayarsız atışlar gelecektir ve maçın ibresini bize döndürebiliriz ;)

Öyle buruk ki icim. Onlardan Sirbistan galibiyeti beklemek bana acayip geliyor. Allah yardimcilari olsun. Ama bir beklentim yok

Çok ama çok zor bir maç.Allah yardımcıları olsun.

İmkansıza yakın bir maç.Zaten ters geliyorlar.Bence fark olacak maalesef.

3'lük özürlü olduk iyice.

10-2.Kaçırdık 3'lüğü Teodosic yine çok uzaklardan attı.

Direk kapattim yine maci. Yaziklar olsun ya

Ben oynasam anca bu kadar isabetsiz atarim herhalde. O zaman bunlara ne ihtiyac var? Ayip ya

3'lük atıyoruz bir tek maçta.O da 0/4.Turnuvada %15 ile yaptığımızı niye her 3 hucmun 2'sinde yapıyoruz anlamıyorum.

Ne zaman Teodosic lafı geçse , şu resim geliyor gözümün önüne :lol:

Berbat başladık, acil toparlanamazsak bu maç böyle gider. Hücumda karşılık veremeyiz diyorduk ama bu kadarı da fazla.

Bu Mehmet Okur neden satiyor bizi her turnuvada? Bilgilendirirmisiniz beni? Hain mi bu adam?

Üst Alt