Eurobasket | Türkiye 58-64 Litvanya | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket | Türkiye 58-64 Litvanya | Maç Sonucu

Cevap: Eurobasket | Türkiye - Litvanya | Ntvspor | Canlı

Slovakya konusunuda açalım..

Slovakya ile kader maçına çıkıyoruz.Maçı alan gruptan çıkar.

Cevap: Eurobasket | Türkiye 58-64 Litvanya | Maç Sonucu

Rusya 3 galibiyet

Litvanya 2 galibiyet

Türkiye 1 galibiyet

Grup böyle tamamlanır. Umarım slovakya sürpriz yapmaz.Diğer grup için 2 galibiyet almamız lazım.

Diğer gruba çıkarız orada 1 maç anca kazanırız.İlk 5 olmamız bana imkansız gibi oldu.

İki oyun kurucuya dönmeyi ilk yarıda deneseydik belki ilk yarıyı o kadar felaket oynamazdık. Tamamen düzen dışı hücum yaptık ilk yarıda ve o da maça mâl oldu.

Rusya 3 galibiyet

Litvanya 2 galibiyet

Türkiye 1 galibiyet

Grup böyle tamamlanır. Umarım slovakya sürpriz yapmaz.Diğer grup için 2 galibiyet almamız lazım.

Diğer gruba çıkarız orada 1 maç anca kazanırız.İlk 5 olmamız bana imkansız gibi oldu.

bu gruptan kac takım cıkıyor.

esrayı ben izledim tugaycım. 1 sene izlemedim diye onu tanımıyor olmuyorum. fener macındada izledim bu sene beşiktaş macında ve gayet iyi oynadı. hic te bitmiş gibi hali yoktu.

Esra Şencebe: Beşiktaş gibi b.ktan bir takımda 12 dakika, 2.72 sayı, 1.3 ribaund, 0.9 asist, 0.5 top çalma, 0.6 top kaybı

Bahsettiğimiz oyuncu bu işte, bitmemiş tabi. Euroleague'de Final-Four oynayan takımın ilk 5 oyuncusu.

Bahsettiğin maçın son dakikasında 0/2 serbest atış atıp takımın kaybetmesini sağlamıştı bu arada.

Bir aralar Derya Özyer vardı onu alalım, iyi oyuncuydu, Didem Akın da olabilir.

3 takım çıkıyor.. Şuanda Slovakya ile Beraber en zayıf halka duruma geldik.

Ayrıca bu grupta aldığın puanlar, diğer gruptadada hanene yazılcak.Sıfırlanma yok.

Esra Şencebe: Beşiktaş gibi b.ktan bir takımda 12 dakika, 2.72 sayı, 1.3 ribaund, 0.9 asist, 0.5 top çalma, 0.6 top kaybı

Bahsettiğimiz oyuncu bu işte, bitmemiş tabi. Euroleague'de Final-Four oynayan takımın ilk 5 oyuncusu.

Bahsettiğin maçın son dakikasında 0/2 serbest atış atıp takımın kaybetmesini sağlamıştı bu arada.

Bir aralar Derya Özyer vardı onu alalım, iyi oyuncuydu, Didem Akın da olabilir.

beşiktaş tamam kötüde okadarda bktan degil. esrayı oynatmamsı onun hocasının sucu. birde tugbayı yaz ortalamasını ona bakalım.

Topu getirmekte bu kadar zorlanan bir guarda Işıl'la daha erken baskı yapsaydık iyi olmazmıydı.Savunmada da hiç direnç koyamadık,hele alan savunmasına pota altında yediğimiz bir basket var,bu seviye takımların yapacağı iş değil.

Topu getirmekte bu kadar zorlanan bir guarda Işıl'la daha erken baskı yapsaydık iyi olmazmıydı.Savunmada da hiç direnç koyamadık,hele alan savunmasına pota altında yediğimiz bir basket var,bu seviye takımların yapacağı iş değil.

nevin nevlin daha zıplayamıyor. yasemin horasanda öyle. tabiki ribaunları onlar alır. ışıl bu macta iyi oynadı. bazı yerlerde akıllı davransa süper oyuncu olcakta neyse.

17 dakika 5 sayı, 1.1 ribaund, 1.9 asist, 0.9 top çalma, 1.2 top kaybı

+ Takım farkı, savunma farkı

bu iyi bir performans degil. ben genel icin esra şencebeyi begeniyorum. bak fenere gelen yabancı pivot fenere gelmden önce 15 sayı ortalamasıyla oynuyordu. fenerde az süre aldı hic birşey yapamadı ve yarı dönemde gitti. aynen bizde ptreoynte 15 sayı ortalaması vardı. bizde dogru dürüst oyuna sokmadı. o bizim hocanın işbilmezligi

Üst Alt