Eurocup 15/16 YF 1.Maç | Galatasaray Odeabank 89-75 Gran Canaria | M.S | 30 Mart - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 YF 1.Maç | Galatasaray Odeabank 89-75 Gran Canaria | M.S | 30 Mart

Seneye davis lasme micov ne olursa olsun kalmalılar. Mccolum iyi bir oyun kurucu alınırsa o da kalmalı , schilbi hiç sevmesem de bazen çok iyi besliyor uzunları o kalsa da gitse de bir şey demem. Jerls caleb kesin gitmesi gerekenler .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ce0VNNCWIAAdJj7.jpg

Schlib yine bişeyler yapmaya çalışıyor da olmuyor. Green i sanki sokaktan kolundan tutup getirmişiz de zorla oynatıyoz

Basket takımını çok iyi takip edemiyorum ama maç sonlarında niye hep sıçıyoruz anlamadım. Denk geldiğim maçlarda böyle oynadık. Bu arada basket takımının Burak'ı Erceg gitmiş, ben hala bizde sakat falan sanıyordum o kadar kopmuşum. Artık istatistiklerini antremanda kasar.

yeter mi beyler bu fark finala cikmaya?

Aslında basketbolda belli olmuyor yani 25 sayı ile yensen bile acaba sorusu hep akıllarda oluyor ama biz iyi bir takımız 15 sayı fark atmak zor bize ama tabi imkansız da değil. Yüzde 51 avantaj bizde. şu caleb daha az oynarsa ve schilb biraz şutu iyileştirirse çıkarız Allah'ın izni ile.

14 sayı fark oldukça iyi.10 sayı ve üstü psikolojik açıdan büyük farklar böyle maçlarda.

Yarı finalde ezdiğimiz bayern münih bile içeride yaptığı 10 fark sayesinde son topa kadar getirdi maçı bir şekilde....En kötü senaryoda bile bu fark sayesinde hep maçın içinde olacağız

Üst Alt