Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 57-68 Asefa Estudiantes | 25 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 57-68 Asefa Estudiantes | 25 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 52-59 Asefa Estudiantes | 25 Ocak | 4.Çeyrek

Bu maçtan sonra şansımız kalıyo mu? 4 te 4 mü yapmak lazım.

Cevap: Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 52-59 Asefa Estudiantes | 25 Ocak | 4.Çeyrek

Tutku olmayınca öyle aman aman bir takım olmadığımızı gördük bu dönemde. Tutku'nun dönüşüyle yeniden kalkacağız ayağa.

Bizi yıllardır Cafe Crown´a muhtaç eden beyin yoksunlarını Allah bildiği gibi yapsın.Rakibimizin EL´de Olympiakos,Barcelona deplasman galibiyetlerini izlemek zorunda kalıyorum.Yine değişen hiçbirşey yok Oktay Hoca hamlesi dışında,aynı tas aynı hamam.Shumpert´ı bile Türk yapmaktan acizler.

Cevap: Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 57-68 Asefa Estudiantes | Maç Sonucu

Panik yok Tutku döner tüm maçlarımızı kazanır çıkarız.

fena oynamadık aslında ama 22 de 2 üçlük isabeti hiç hatırlamıyorum yarısı basket olsa kazanırdık bu maçı zorlama 3 lük ler de değildi aslında ama olmadı birazda canları sağolsun.

artık yeni bir sponsor bulmamız lazım iyi para verecek başkan bir ara asy nın yanında çadır yerine plaza yapıp 15 m tl gelir bekliyoruz o paraya basketbol a aktaracağız demişti inşallah öyle olur

Şanssız gündeydik sadece. Normal bir üçlük yüzdesi tutturmuş olsaydık kazanmış olacaktık. Öyle abartılacak bir şey yok.

Şanssız gündeydik sadece. Normal bir üçlük yüzdesi tutturmuş olsaydık kazanmış olacaktık. Öyle abartılacak bir şey yok.

Sorun o değil Tugay. Rakibimizin EL´de 4´li finali hedef koyup emin adımlarla giderken şu kupayı almayı hedef koyan vizyonumuz olsun isterdim .Ki Jasa,Darius,Mıke üçlüsü takımda tutulup,1 tane çok sağlam bir uzun alsaydık ben eminim çok rahat alırdık bu kupayı.

Sorun o değil Tugay. Rakibimizin EL´de 4´li finali hedef koyup emin adımlarla giderken şu kupayı almayı hedef koyan vizyonumuz olsun isterdim .Ki Jasa,Darius,Mıke üçlüsü takımda tutulup,1 tane çok sağlam bir uzun alsaydık ben eminim çok rahat alırdık bu kupayı.

Senin için dememiştim onu, bu maç hakkındaydı sadece.

O ayrı bir sorun zaten. Bu senenin sonunda Cafe Crown ile sözleşme bitiyor. Yönetim basketbol konusunda ne kadar cidi bu yılın sonunda göreceğiz.

Üst Alt