Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 76-75 Nymburk | 1 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 76-75 Nymburk | 1 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Eurocup Son 16 | Galatasaray CC 76-75 Nymburk | 1 Şubat | Maç Sonucu

Salon cok bostu bu kdar beklemiyordum ben salona gelenlere de teşekkürler...

oyunu acıkcası Tutku girince çözdük ve kazandık mutluyum

Teşekkürler ASLANLAR...

Gruptan çıkacağız gibi geliyor bana.

Kazanınca bana da öyle geldi ama gruptaki diğer maçta Caserta'nın Estudiantesi 87-85 yenmesi bizim için kötü oldu. Grubun en güçsüz takımı olarak görünen Caserta 3 galibiyet 0 mağlubiyetle nerdeyse liderliği garantiledi. Estudiantes'i deplasmanda yenmek şart.

Tutku tam olarak iyileşsin, kalan maçlarımızın hepsinl kazanırız.

hayır sercan caserta liderligi deil 2 cilik bile zor bana gore daha estuandites ve gs nin evine gidicekler benim on gorum son maca estu 4 caserta ve gs 3 galibiyetlerle giricek estu 11 sayi altinda yenilse bile liderlidigi garanti olcaginidan yenilir bize bunlari estunun casertayi 2 sayi ustu gal gs ninde 5 sayi ustu gal zamani olur ama...

Taraftar bağrıyor bu büyük taraftarınla diye ama bağıran 300 kişi artık nasıl büyüksek.

Tutku maçı aldırdı sağolsun oyuna girince hem tribün hem takım maçın içine girdi,hatta bir pozisyonda kenardayken hücum edemedik,sakatlığına rağmen hoca tekrar oyuna almak zorunda kaldı.Çok önemli bizim için inşallah bir daha böyle sakatlıklar yaşamaz.

Estundiantesin yenilmesi işimizi zorlaştırdı artık nymburkun diğer takımlardan birini yenmesi lazım

Estundiantesin yenilmesi kotu oldu bizim için ama genede belli olmaz dun maçtaydım bu kadar az seyirciyle hedeflere ulaşmak cok zor renkdaşlar futbolda hiç ümit yok maçlar ortalama 15.000 kişi ama basket iyi 1.000 seyirci yok takım destek görmeden nasıl hedeflerine ulaşsınki? bu arada sakat sakat müthiş özveri ile oynayan tutkuyu burdan tebrik ediyorum

Üst Alt