Euroleague'de İlginç Karar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague'de İlginç Karar

Cevap: Euroleague'de İlginç Karar

Kadınlar o dönemlerde bol giysiler giymezler genelde diye biliyorum. Bir alaka olabilir mi dedim,yoksa bildiğimden değil.:)

kim bildiginden konşuyoki abi zaten :) bilene bir danışmak lazım .. ama daha bol giymek o dönemde daha mantıklı geldi bana ..

kadında sort kaba duruyordu zaten onunla ilgili olaiblir.

Voleybolcuların da çoğu makyaj yapıyor. Neslihan makyajsız maça çıkmaz mesela...

ismail senol twitter'a koymuştu. swin cash mola sırasında rujunu tazelerken görüntüye gelmişti. :D

Bu da fb'den bir örnek :

2011-09-28_ted8.jpg

Salonlara seyirci çekmek için alınmış bir karar :). Destekliyoruz. Maçlarda ön sıraları palabıyıklar kimseye bırakmaz artık.

Son resimden tayt ın daha estetik olduğu anlaşılıyor. Şort kadınlara yakışmıyor zaten...Basketbol estetik bir spor. Daha estetik hale gelecek.

kim bildiginden konşuyoki abi zaten :) bilene bir danışmak lazım .. ama daha bol giymek o dönemde daha mantıklı geldi bana ..

kadında sort kaba duruyordu zaten onunla ilgili olaiblir.

evet ben bilir kişi

varsa sorularınızı aliyim

taytın bağyanlarda katiyen bir sorunsal olmadığını burdan belirtmek gerektiği gibi regl gibi kadınsal sorunlarda zaten bunun cevabınıda bize voleybol bağyan takmımız veriyor

bkz.sponsor

D2420EFD50B02045BF94FF07r.jpg

Üst Alt