Euroleague'deyiz ! | 71-63 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague'deyiz ! | 71-63

Cevap: Son Dakika l Euroleague’deyiz !

Sponsor desteğiyle değil bilek hakkıyla 3 tane takımı eleyerek hemde eze eze fark atarak helal olsun size Yenilmez Armada!

Cevap: Son Dakika l Euroligdeyiz !

[video=youtube;ep8GC59yZoA]https://www.youtube.com/watch?v=ep8GC59yZoA&feature=channel_video_title[/video]

Cevap: Son Dakika l Euroleague'deyiz ! | 71-63

Ben Basketbol'u pek takip etmiyorum o yüzden yanlış anlamayın ama Fenerbahçe ülker'in Anadolu efes'in neredeyse her sene katıldıgı turnuvaya (öyle biliyorum) biz katıldık diye bu kadar sevinmek anlamsız geldi bana.

insanin emegiyle alın teriyle inancıyla Euroleague e katılmasıda bir başka oluyor . HELAL OLSUN ASLANLARA!

Ben Basketbol'u pek takip etmiyorum o yüzden yanlış anlamayın ama Fenerbahçe ülker'in Anadolu efes'in neredeyse her sene katıldıgı turnuvaya (öyle biliyorum) biz katıldık diye bu kadar sevinmek anlamsız geldi bana.

Kendi soruna, kendin cevap vermissin.. Sen fazla kafani yorma bunlara çocuk, tarihi bir basari bu..

tarihi bir gün daha galatasarayımız adına bu sefer futbol değil basketbolda yıllardır düşünü kuruyordum ne zaman burda olacağız diye ve işte zamanı geldi müthiş bir takım kurulmuş ve teknik heyette çok başarılı artık hep yukarıya doğru gidecek bir grafik için dev adım atıldı daha da iyi günler göreceğiz

bigbracket.png

onlar sponsor desteği olduğu için direk katılıyorlar bknz:efes pilsen,ülker

Şimdi sıra taraftarımızda ! O salonu tıklım tıklım doldurmamız lazım. Dolduracağımızdan da eminim.. :)

FÜLKER Euroleague'ye nasıl katılmış araştır biraz.Ligde 6.-7.olan takım birden bire Euroleague'ye gitmeye başladı.Bu Ülker'in mi yoksa Fenerbahçe'^nin mi başarısı?

Üst Alt