Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise

Cevap: Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise

Ben hayatımda böyle duru bir güzellik görmedim arkadaş.:ka05:Maltalı sanatçı nasıl 3. kez katılabiliyorsa İzlanda'dan da böyle bir seçim bekliyoruz önümüzdeki yarışmalar için.2.,3. sefer katılsın,hatta hep katılsın bizi güzelliğinden mahrum bırakmasın sevgili Yohanna....:asd:

Abi bu nasıl bir şarıkıdır.(Azerbaycan)Dinliyorum dinliyorum sıkılmıyorum...

Ben hayatımda böyle duru bir güzellik görmedim arkadaş.:ka05:Maltalı sanatçı nasıl 3. kez katılabiliyorsa İzlanda'dan da böyle bir seçim bekliyoruz önümüzdeki yarışmalar için.2.,3. sefer katılsın,hatta hep katılsın bizi güzelliğinden mahrum bırakmasın sevgili Yohanna....:asd:

Aynen bende bu güzelliğe bittim artık ikimizden birini seçecek darılmaca gücenmece yok :D

Azeri siteden alinti yaptigim bi haber,tercume ettigim icin,klavye malum turkce degil,duzeltme yapmadim bazi harflerde.Yirtindigim da buydu kac gundur,Azerbaycana Bizimle alakasi olmayan ulkelerden sesler geldi ve Turkiye disinda 12 puan almadan 3'cu olduk,Bu sahtekarliklar olmasaydi da en az 2'ci olacakdik..

AYSEL VE ARAŞIN 2000 SESİ Çalındı

Rusyada Buyuk Sahtekarlik

Moskovada gecirilen Eurovision 2009 sarki yarismasinda 3'culugu elde eden Aysel Teymurzadeye gonderilen 2000'den fazla ses kayda alinmadi.Bununla bagli olarak Azerbaycan tarafi Rusyanin ilgili organlarini Novosibirski mahkemesine sikayette bulunacak.

Konuyla ilgili olarak Ayselin babasi Muhammed Teymurzade aciklama yapti ; Novosibirski eyaletinden Aysel Teymurzadeye 2000'den fazla oy gonderildi,onlarin hic biri kayda alinmadi,alinsaydi Aysel en azindan 2'ci olacakdi.Bu isden haberim yokdu,Bana bu haberi Zerdab Eyaletinin Belediye Baskani Lutufali Babayev verdi.

Mahkemeye gonderilecek kanitlarda arastirma yapilacak,Rusya kayda almadiklari oylar icin olayi daha fazla acik etmeden,ort bastir etmek icin parayla odeme yapmak istiyorlar.

Azerbaycan diskalifiye olabilirmiş.Ülkelerin şarkılarını tanıtırken Ermenistan'ı atlamışlar.

Üst Alt