Eurovision 2011 | Azerbaycan Kazandı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 | Azerbaycan Kazandı

Cevap: Eurovision 2011 | Azerbaycan Kazandı

4dcf04bc63252-Untitled.png

İlk 3 garanti,birincilik olabilir demiştim Azerbaycan için.

Çok sevindim gerçekten,Nigar'ın elinde tuttuğu bayrağımız da çok farklı bir anlam kazandı.

Tüm Avrupa'nın gözünün önünde yarışma başından sonuna kadar salladı o bayrağı.

Helal olsun,seneye Azerbaycan'da bize de bir birincilik yakışır.

Tesekkur ederim arkadaslar bazilariniz biliyor sadece belki ama ben Nigar'in sarkisini besteleyen grupta bas gitar caliyorum. :) Gercekten cok sevindim Nigar'in kazanmasina. En kisa zamanda arayacagim kendisini. Sarkiyi begenen herkese de tesekkur ederim.

Nigarin numarasi varmi gercekten sende renkdass verebilirmisin

yeni 10bin yaptim

Tesekkur ederim arkadaslar bazilariniz biliyor sadece belki ama ben Nigar'in sarkisini besteleyen grupta bas gitar caliyorum. :) Gercekten cok sevindim Nigar'in kazanmasina. En kisa zamanda arayacagim kendisini. Sarkiyi begenen herkese de tesekkur ederim.

Hocam bu kazanan sarkida ne tur bi katkiniz oldu acaba?

Tekrar tebrik ederim.

Helal Olsun Azeri Kardeslerime ! Gözlerim doldu gercekten Azeri şarkıcı elinde Türk bayragıyla cıkınca. Kapak olsun bir kez daha vatan hainlerine. Bizim ülkemizde Azerbaycan bayrakları toplatılırken, adamlar belki dünya capında en büyük basarılarına bile bizi ortak etmeyi unutmuyorlar. Sonsuz kere helal olsun!

Tebrik ederim Azerbaycan ve Turkiye'yi. Hakeden kazandi. Desteginiz icin tesekkurler arkadaslar. :)

Almanya'daki gurbetciler hayal kirikligi yaratti resmen.

Üst Alt